Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti miért vagytok otthon a gép...

Ti miért vagytok otthon a gép előtt?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék ezzel nekem nincs bajom. Én magam például szociális fóbiás vagyok, legalábbis egy kicsit. De elég érdekes látni, hogy rengeteg ember itt bánkódik, hogy nincs senkije sem. Péntek este van. Miért nem mentek el egy szórakozóhelyre ismerkedni?

2015. jan. 23. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert kirúgnak az egyetemről ha nem sikerül a jövőhéteni vizsgám... :/
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jövőheti*
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 CptTomato ***** válasza:

Mert éjszakás vagyok...

és mert interneten is meglehet találni akit akarsz csak több türelem kell hozzá... és mert utálom a szórakozóhelyek 99%-át, és mert nincs most rá keret, és mert csak...

Amúgy akik bánkódnak se itt se sehol nem találnak párt max elmegyogyóba.

2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert itt eléggé rossz időjárás van. Az esőtől teljesen rossz hangulatom lesz és elvesztem a kedvem arra, hogy bárhová is menjek.
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azért mert most beteg vagyok:(
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mert súlyos gondok nyomasztják a lelkem. Az önbizalmam a béka segge alatt van, félek ismerkedni, legyen az lány, vagy egy egyszerű baráti társaság. Feszült vagyok, egyáltalán nem vagyok magabiztos, és a számítógép az egyetlen olyan dolog, amivel a szabadidőmet el tudom ütni.


21/L

2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretek eljárni itthonról+ jól megvagyok egyedül is. Nem ismerek olyan lányt, aki megérne egy akkora kompromisszumot, hogy miatta elmenjek valamiféle "szórakozóhelyre", így inkább maradok és filmet nézek.
2015. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#3-nál a pont
2015. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hol lennék...? :D


Kocsmába részegen? Neeeeeeeem

Diszkóba belőve? Neeeeeeem

Focimeccsen részegen? Neeeeem

Tüntetésen a fityisz/maszop ellen? Neeeeeeem

Templomba? Neeeem


Marad a gép

2015. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én általában hetente egyszer, szombaton járok el szórakozni, ez nagyjából ki is elégíti ezirányú igényeimet.
2015. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!