Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ilyen lány? 22/F

Van itt ilyen lány? 22/F

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés bővebben kifejtve valahogy úgy hangzik, hogy van-e itt olyan lány, aki eljutott életének azon szakaszába, melyben nyitott lenne egy Olyan kapcsolatra férfi és nő közt - a férfi én lennék :D -, mely túlmutat a barátságon, melyben a felek kölcsönösen kimutatják egymás iránt táplált érzelmeiket -feltéve hogy van- és természetesen nem egy éjszakára szóló "kaland".


Első sorban olyas valakit keresek aki Budapest környékén él és reál beállítottságú (nem árt ha akad közös téma) korhatár 18-22 év.


Majd privátba írok pár szót magamról is :)



2015. jan. 23. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok a második mérnöki diplomámért küzdök éppen, úgyhogy kicsit kismiska vagy a dologhoz, de éppen egy ilyen "kapcsolatban" vagyok. Semmi kötöttség, nincsenek korlátok, csak szimpátia, vonzalom és közös időtöltés. Élvezetek halmozása minden feszültség nélkül!
2015. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
félre értetted :) röviden komoly kapcsolatra gondoltam. A friendzone-ból van már elegem. Korábban az volt a baj, hogy a leányzó szakítása túl közeli volt, utoljára meg 2 hónap alatt 2 találkozót tudtunk összehozni, annyira tanult... Így ebből nem tudok sokat kihozni :S
2015. jan. 24. 14:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem... Mindenesetre privátban kaptam egy szép levelet a hozzászólásom miatt. :D

Szerintem olyan egyetemista nincs, aki ne érne rá legalább hetente fél-1 órára. Aki ennyire "tanul", az jó eséllyel csak le akar rázni. Ha igazán érdekelődne irántad, akkor szánna rád időt. Az ilyeneket kerüld el messziről!

2015. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Éppen ezért írtam ki a kérdést. Furcsa mód napi 2 órát rá szokott érni minden nap h neten beszélgessünk. Most h nincs több vizsga így sem akar találkozni nagyon...
2015. jan. 24. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!