Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális az, hogy nem szeretek...

Normális az, hogy nem szeretek random vadidegen lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre nagyon népszerű ez az ismerkedési forma, de én nagyon nem szeretek így ismerkedni. Nem azért mert gátlásos vagyok már egy jó ideje rájöttem arra, hogy felesleges bármi miatt izgulni és csak hátráltat, hanem mert egyszerűen nem vagyok az a típus aki a "nagy számok törvénye" alapján szólítgat le lányokat.
2015. jan. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, szerintem buliban, még talán lehet így ismerkedni, de az utcán elég gáz csak úgy leszólítani egy arra járó lányt mert tetszik.. De ez csak az én véleményem..
2015. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Az ilyen random leszólításokból sem igen született még komoly kapcsolat, de nagyon még ismerkedés sem.
2015. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. A legtöbb random vadidegen lány sem szereti ezt.
2015. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "normális" egy fokozat a mosógépen...

Ellenben szerintem teljesen rendben van.

2015. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális! Persze bármi kipróbálható (1-2 deci után), de én sosem ismerkednék utcán. Ha véletlenül belebotlasz valakibe, az más.
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!