Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A badoo.hu-n lehet ingyen...

A badoo.hu-n lehet ingyen írni a lányoknak vagy ahhoz is kredit kell?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 10:25
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
lehet ingyen,de flejtsd el mert nem nagyon írkálnak vissza sőt meg sem nézik a levelet
2015. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jaja, 97%-ban semmi válasz meg bunkók :D
2015. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Én fent vagyok és szoktam válaszolni, ha normálisan írnak rám. De annyira kétségbeesetten próbálkoznak, hogy ha megismerkedünk és mégsem az esetem, és ezt közlöm is normális stílusban, akkor hisztiznek és leqrváznak. :D Esélytelen, hogy ott normális kapcsolatra leljen az ember.
2015. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:

Lehet ingyen, persze, am akad néhány normális, aki válaszol is, meg úgy gondolja, h ő is kihozna valamit ebből a dologból...olyan max 2-5%.

Sok szerencsét !

25/F

2015. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Az egy nagy kamu oldal :)

A 20-30 év közötti lányoknál kidob vagy 100-at egy adott környéken belül.

És basszus abból legalább 80 lány nagyon szép jól nézki alakra és mindenre, a legtöbb modell alkat, eléggé kizárt, hogy annyira nagyon sok szép lánynak nincs pasija, illetve ne akadna minden újára vagy 50

2015. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Most írtam 3 nak. Normális kezdő ismerkedő szöveggel. Megnézték válaszra sem méltattak.. Nézegesse, meg írjon nekik a rézf..szú bagoly ezután
2015. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért nem írnak vissza? :(
2016. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!