Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék már egy fiut...

Nagyon szeretnék már egy fiut 15 éves lány vagyok 60 kg 160 cm ha valakit érdeklem az írjon. Mindenki járogat az utcán szerelmével rémálmok gyötörnek hogy soha nem találom meg az igazit mert minden fiu most csak a sexre tudnak gondolni?

Figyelt kérdés
sex,szerelem,gondolat,fiuk,
2015. jan. 25. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajna fiatal vagy hozzám a 21 évemmel. :( :)

De 15 évesen bőven van még időd megtalálni az igazit, csak nyitottnak kell lenni.

2015. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túlságosan szép vagy. Nem mernek téged megszólítani a fiúk, főleg a rendesek nem. Aki pedig meg mer, az úgyis egy tapló lesz.
2015. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz ilyen dolgok miatt, 15 éves vagy, előtted az élet. Hova akarsz annyira sietni, hogy már azon aggódsz, hogy nem találod meg az igazit? Persze megértem, ha társra vágysz, csak azt mondom, hogy nem kell aggódnod.
2015. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Kék a szemed, csillagom ?
2015. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abban a korban vagy már, amikor a szerelemre igényed van, és egyre erősebb. Viszont ha nem jön akkor sem omlik össze a világ.

Viszont a korodbeli fiúk inkább a nyitottabb, harsányabb lányok felé nyitnak, a csendes, visszahúzódok elkerülik a figyelmüket.

Az idősebb fiúkkal viszont az a gond, hogy testi igényeik is vannak, és lehet nem tudnának rád várni. Elkapkodni pedig semmit nem szabad, és főleg azt nem, hogy siettessenek.


28N

2015. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:

#4es voltam, gyk első szabály: nincs az a kétségbeesettség, mikor a valódi nevünket adjuk meg...

Am meg közeledik valentin nap...akkor mi lesz, mikor mindenki nyáladzik jobbra-balra ? Szóval növessz agyat.

25/F továbbra is

2015. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA budapesti vagy,írj :-) 16/F
2015. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En is ezt hittem korabban, de aztan megtalaltam a paromat. Teljesen elvoltam keseredve az elott hogy en senkinek sem kellek...:) ne aggodj elobb vagy utobb de te is talalsz valakit vagy teged talalnak meg:) 15/f
2016. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!