Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy diploma megléte előny az...

Egy diploma megléte előny az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ez előnyt jelent-e a lányok szemében, vagy ha nincs, akkor hátrány-e?

2015. jan. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján ítélnének a nők szerinted nőne a népesség ennyire :) ?
2015. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább autód legyen .. meg pénzed

:(

2015. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a lánnyal az állásinterjún ismerkedsz-e meg.
2015. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nőknél fontos hogy tanult legyen a férfi, szóval ez előnyt jelenthet. Ha egy diplomás nőre hajtassz, és neked nincs, akkor az hátrány.
2015. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találkoztam olyan lánnyal, akinél hátrány lett volna, hogy nincs diplomám.
2015. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem találkoztam olyannal, akinél előny lenne, pedig nekem több is van... :D
2015. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy milyen diploma. Adott esetben siman hatrany is lehet. Egy ketkezi melossal elobb osszejonnek, mint valami barommal aki megszerzett egy ketes erteku, presztizsu diplomat, csak hogy "diplomas" legyen.


Sajat parameterek: eligimnazium, OKTV, alap- es mesterdiploma ELTE-rol, ket idegen nyelv felsofokon, masik ketto kozepfokon, jelenleg konyvelokent dolgozom angol nyelvteruleten (27/N)

2015. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!