Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért álmodom vele?

Miért álmodom vele?

Figyelt kérdés
Volt egy lány osztálytársam aki tetszett, és elmondtam egyszer neki az érzéseimet.Ő a szokásos mondattal jött,hogy ő nem érez semmit és csak barátként kezel. De azért baráti bókokat még ő is elsütött néha a külsömmel kapcsolatban.Eljöttem a suliból majdnem 9 hónapja és azóta nem beszéltünk, nem is láttam összeveszés miatt is.Igazából nem is érdekel már. De van, hogy gondolok rá és álmodtam is vele valamelyik nap.Csak próbálom belebeszélni magamnak,hogy elfelejtettem? Volt veletek ilyen? Szerintetek ?

2015. jan. 25. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem felejtetted el. Én akkor álmodtam sráccal, amikor hiányzott még tudat alatt...:)
2015. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én kb mindenhonapban legalább egyszer azt álmodom h beszorulok a liftbe...:D irj rá facen mond meg neki
2015. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!