Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vietnámi, Koreai fiúk ismerked...

Vietnámi, Koreai fiúk ismerkedni? *-* 15L

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 22:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez kínai, de majdnem.
2015. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Buta vagy...
2015. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
50%
Szia a nevem nagyakuki kellapina
2015. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
ীগডয়িৈৰ নবজটয়পিকতশ্ঈূগজয়ু৭ৃৃকলি্তচজিৈৱশতদজটপ্ংৈোিু
2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
vietnámi gyerek pici kuki mágyár gyerek nágy kuki.
2015. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem kezd rohadtul elegem lenni abból, hogy mikor felhozzák az ázsiai pasikat, akkor egyből elkezdik, hogy kicsi ott "lent".

Tudom. Akármennyire is agyon istenítitek pasik azt a kis szerszámot, a világ nem körülötte forog. És nem, nem mindenkinek kicsi.


Illetőleg: Én is sokkal jobban kedvelem a távol-keleti fiúkat, de nem szabad görcsösen keresni őket. Sok azért fél ismerkedni magyarokkal (akarom mondani, fehér rasszúval), mert úgy gondolja "csak" azért kell, mert hogy ázsiai és a csaj kpop/anime rajongó. És sokszor jogosan gondolják. De ha kerül az iskoládba, baráti körödbe egy, és meg is kedveled, összeismerkedtek, akkor talán lehet valami. Előbb, mint itt, szerintem. :) De azért szurkolok.

2015. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Oke. Nincs semmi külső és belső károsodásom. Normális vagyok és semmi bajom a magyar fiúkkal. :) Csak szeretnék ázsiaiakkal megismerkedni.
2015. jan. 26. 12:47
 18/23 anonim válasza:
43%

Ezen az Arnoldos nevű felhasználón iszonyatosan felvisitottam.:DDDDDDDDDDDD

Amúgy 15 évesen ne akarj ázsiai fiút. Most tényleg iszonyatosan szépek a videoklipekben, de nekik NEM TE fogsz kelleni.

De egy kínait találhatsz mert ők azért alacson lécet tartanak. De koreairól ne is nagyon álmodozz, vagyis álmodozhatsz, de ne hidd, hogy olyanok az itteni koreaiak mint a kis idoljaid. :)

20\L

2015. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy vigyázz gépész mérnöknek tanul a niggger!!! :"DDDDD
2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
De a neve akkor is iszonyatosan beteg.:DDDDDDD
2015. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!