Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

16F

Van egy lány aki régebben tetszett...najó még mindig tetszik

Szóval ismerősöm Facebookon.csak úgy bejelöltem azért mert megismertem a húgát.xd

Boldog szülinapot,névnapot okokból rá szoktam írni(vissza is ír hogy köszi),meg néha lájkolom a képét.

Amikor szoktam látni akkor sokszor néz engem.de én ilyenkor annyira ideges leszek hogy rá se merek nézni.

Mikor elmegy mellettem vagy valami nem szoktam neki köszönni mert ha meglátom akkor egyből elfog a görcs(jó értelemben)

De mostmár annyiszor nem köszöntem neki hogy már én érzem magam rosszul.már nincs hozzá pofám hogy ráköszönjek.

Szerintetek?



2015. jan. 26. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az Szabi?
2015. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Köszönj rá:)) úgy is vissza köszön.

Meg írj rá,h Szia általában én mindig visszaírok xD sztem ő is így van ezzel:)

Legyen már önbizalmad a lányok nem szeretik a félős srácokat(csak néha de azért nem mert nem lépnek ők meg nem fognak) szóval hajrá. De ha szükséged van segítségekre írj nyugodtan:))

2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!