Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év körüli hölgyek, mit...

20 év körüli hölgyek, mit szólnátok, ha akivel ismerkedtek, azt állítaná magáról, hogy tanul, dolgozik és sportol, majd kiderülnének róla a következők?

Figyelt kérdés

-nincs sportos/izmos testalkata

-nincs sok haverja, inkább 4-5 barátja, akik közül egyikőjük sem lány

-velük havonta 2-3 alkalommal találkozik, és ebben nagyjából ki is merül a társasági élete


2015. jan. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mit szólnának? Hazudsz nekik, majd kiderül, az egyik legrosszabb ami történhet.
2015. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátai számának nem tudom, mi köze ahhoz, hogy dolgozik és tanul meg sportol :)

Egyébként nem a barátai száma alapján ítélek meg valakit.

Persze az fura, ha nincs egyetlen egy sem. De annak is lehet normális oka.

Sport meg nagyon sokféle van, és nem mind ugyanolyan testet csinál/formál.

Szóval nem nagyon értem a kérdést :) Vagy valami extrém esetről van szó? Kiderül, hogy az illető 140 kiló háj és közben sport alatt a sakkozásra gondolt? :)

2015. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sportol, de nincs sportos testalkata ez érdekes dolog. Ha fut, lehet vékony, oké.. Ha egészség szempontjából tornázik azzal sincs baj. Ha fogyni szeretne, akkor sem. Viszont úgy, hogy ha vékony azt tanácsolnám neki, figyeljen az étrendjére és szedjen fel pár kilot, akár sport mellett is. Mert szeretem, ha egy férfi nem vékony, inkább legyen valamennyi feleslege.

A barátokkal és a társasági élete pedig pont hozzám való, mert én is ugyanilyen vagyok, ennek örülnék a legjobban.

2015. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem hazugság. A kérdés kiírását az ihlette, hogy valószínűleg egy ismerkedés elején ezeket mondanám magamról, amelyek szerintem pozitívumnak számítanak, majd idővel úgyis kiderülnének a kifejtésben írt dolgok, amelyek negatívumok lehetnek sokak szemében. Tényleg nincs a dolgok között sok összefüggés. Állóképességi sportról van szó, nem túlsúlyos a testalkat, amolyan magasvékony :D
2015. jan. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!