Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha szerelmes...

HDorkaa kérdése:

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy srácba, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Már nem bírom ki nélküle,de van barátnője és nem merem elmondani a srácnak hogy mit érzek.Sokszor látom hogy néz rám és én is vissza nézek rá,de semmi.Kis különc.Nem tudom mit csináljak.Segítsetek kérlek.

2015. jan. 26. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ne szedd szét őket.
2015. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, te hogy éreznéd magad, ha járnátok, és valaki megpróbálná elhappolni tőled. Ugye nem esne jól?


Szerintem tartsd meg a baráti távolságot vele, aztán ha mégis szétmennek (de nem a te hozzájárulásoddal), akkor hajrá.

2015. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan így vagyok de ne kavarj be!! Nálam az szabály hogy amelyik csajnak van barátja az tabu!!! 18/F
2015. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

keress mást, ami/aki leköt és szabad. Pl itt vagyok én :D


21/F

2015. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg az olyan egyedül lévő fiú, aki meg párkapcsolatra, szeretetre vágyik csak szét kellene nézi. Szerintem tuti akadna néhány akit meg tudnál szeretni.

Őt pedig próbáld elfelejteni. Tudom nehéz, ha már szerelmes vagy. De idővel könnyebb lesz. Üdv, 25F/

Amúgy nincs kedved ismerkedni? :)

2015. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. #4 #5 ....."kicsit" fiatal vagyok hozzátok.
2015. jan. 27. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!