Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez flörtölésnek számít, ill....

Ez flörtölésnek számít, ill. azt jelzi, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek szerintem bejövök, csak már annyiszor félreértelmeztem dolgokat másokkal, hogy néha már nem vagyok biztos magamban...szoval mindig néz, nem csak pillanatokra, hanem hosszan, szilveszterkor egy társaságban voltunk, és éjfélkor a többieknek csak szokásos puszi-puszit adott, engem pedig olyan cukin megölelgetett, és mondta hogy vigyázzak magamra, meg ha beszélgetünk, mindig megérinti a kezemet, karomat....szoval ez jelentheti hogy az átlagosnál jobban is bejövök neki?
2015. jan. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél egyértelműbb nem lehet valaki :)
2015. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek szerintetek, hogy tényleg el is hivjon valahova vagy ilyesmi?
2015. jan. 27. 20:35
 3/5 Rékcsi ***** válasza:
Viszonozd az érintéseket, a kedves gesztusokat. Ha ez nem válik be, akkor estleg ejts el olyan mondatokat, h szívesen mennél moziba, mert rég voltál, meginnál egy forralt bort/forró csokit ebben a hidegben stb.
2015. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tuti bejössz neki :) ;)
2015. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló jól mondja.

"Jhajjjj de régen voltam már moziba.." -felsóhajtás

"régen sétáltam már egyet a főtéren.." elgondolkodós, mintha magadnak mondanád

Ilyenek :)

2015. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!