Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez nagyon gaz...

Szerintetek ez nagyon gaz vagy is hogy ez cink?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jo a fogalmazasban>.< na szoval..itt a faunkban szokott falu nap lenni..es jonnek masfelol is focistak, taborosok, stb.. Este baratnommel mindig sokat halligallizunk inni eddig meg nem ittunk csak energia italt..iden mar majd ihatun de nem sokat fogunk:) es alltalaban szorakozas celjabol idegeneket rangatunk fel forgozni majd beszelgetunk veluk es ebbol jo baratsagok alakulnak ki. Na akkor szerintettek az gaz hogy igy ismerkedek? Oda mgyek idegenekhez akik reszegek es valahogy igy...13 eves lany vagyok:) falunapon mindenki azt hiszi 14-15.
2015. jan. 27. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább para.
2015. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert?:o
2015. jan. 27. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mint falusi lány, nincs vele probléma, sőt, értékelendő gesztus, aranyos. A probléma az, hogy a focisták feltételezem nem 14-15 évesek, és nem is feltétlenül vevőek erre. Ha te így szeretnél ismerkedni, illetve szeretsz, nincs ezzel semmi gond, csak találd meg azt, aki vevő is erre.
2015. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A focistak van a felnot es az ifi:) persze hogy 13-16 evesekhez megyek oda:)
2015. jan. 27. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A cink nem gáz, hanem fém. Kémia óra vége.


Egyáltalán nem gáz, viszont vigyázz magadra. Még ha 14-15-nek is néznek, akkor is csak egy naiv kislány vagy a szemükben, akiket azt hiszik bármire rá lehet venni. 13 évesen szerintem ne igyatok semmit, mert ilyen korban baromi gyorsan beüt és nem kell messzire menni olyan történetekért, hogy a tizenéves kislányt megerőszakolták részegen, legrosszabb esetben ott van a nem kívánt terhesség eshetősége is.

A részeg emberek, akikhez odamész ők is bátrabbak, bevállalósabbak, esetleg nyomulósabbak, főként a 16-20 éves korosztály, akik feszegetik a határaikat.

Légy észnél!

2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rékcsi ***** válasza:
Előbb olvastam egy kérdést, amiben egy 13 éves lány azt kérdezte, h megölelheti, megpuszilhatja-e a szerelmét... Nem vagy kispályás hallod-e...
2015. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj persze ezzel tisztabban vagyok. Nem akkarom en reszegre le inni magam. Tudom..de tavaly is mikor mar nagyon nyomult egyik srac egybol elkialtottunk magunkat 12 evesek vagyunk es gybol le allt..na de azert koszonom ovqtos leszek!:)
2015. jan. 27. 22:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt mire erted hogy nem vagyok kis palyas...csak szeretek ismerkedni..:)
2015. jan. 27. 22:10
 9/10 Rékcsi ***** válasza:
13 évesen iszol, pasizol, erre értem... Kicsit sem kéne innotok, egy kortyot sem, ennyi időssen max a családi karácsonyon koccintottam a szüleimmel.
2015. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legkozelebbi falu napon mar 14 eves leszek, nem akarok sokat inni..nem is fogok. Nem pasizok, hanem ismerkedek amibol baratsagok szovodnek...tavalyrol is eleg sok mindenkivel tartom a kapcsolatot.
2015. jan. 28. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!