Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszerűen és nyíltan: nem megy a csajozás.


Próbálok kedvesen, nem túl nyomulósan (bár néha lehet, hogy sok vagyok) közeledni a lányokhoz, de leszar mind egytől egyig. A cicababáktól kezdve az átlagos csajokig mind. Nem kellek nekik. Holott rengeteg helyről azt kapom, hogy tipikus tökéletes apajelölt vagyok, egy kedves férfi. Meg sok nő meg is dicsér külsőre is, hogy helyes pasi vagyok.


Facebook-on vagy társkeresőn én így próbálkozok:

"Szia!


Bocsi, hogy így ismeretlenül írok, engem Zolinak hívnak. Azért írok, mert a kép alapján szimpatikus kisugárzásod van és segítőkésznek tűnsz! Szeretnék kérdezni valamit!


Nézd már meg légy oly szíves ezt a facebook profilt:

(ide belinkelem a saját adatlapját)


Mi a véleményed a hölgyről? Mert nekem szimpatikus, de szerinted érdemes lenne rá időt szakítani, hogy megismerjem?


Előre is köszönöm!


Üdv! XY"


A legutóbbi hölgy is például - akinek elküldtem ezt - egyből tiltott.



Van egy ismerősöm, ő konkrétan azt vallja, hogy: "A nőknek nincs agya, nem tudnak gondolkodni."

Tolja bele a csajok arcába magát, és ha éppen nincs kapcsolatban, egyszerre 4-5 csajt futtat. És nem csak beszélgetés szintjén (ott vagy 40-50 nővel levelezget egyszerre), hanem jár fel hozzájuk, vagy azok hozzá.


Átdobta, hogy milyen levéllel ismerkedik pl. facebook-on:

"Szia Csúfság.


Kidobott a lista az oldalon, s megnéztem az adatlapod, majd megütötte a szemem, hogy hiányzik a kapcsolati státuszod és felettébb felkeltette az érdeklődésemet, hogy vajon mi lehet az oka, hogy még/már/éppen Parlagon vagy.

Milyen hibáid vannak?

Mit csinálsz most, pontosabban mivel foglalkozol?

Látom, hogy még tanulsz, de kicsit pontosabban, részletesebben érdekelne!

Mire vágysz úgy igazán? (De Őszintén...)

Hogy-hogy ilyen fiatalon már itt tartasz?

Mit szeretnél 5, 10 év múlva?

Kíváncsi lettem rád, ha ez kölcsönös, akkor megtalálsz.


Minden jót!

Szia."


Előttem is szedett már fel nőt azzal a szöveggel, hogy: "Húzz innen a f@$zomba!"


Mi van benne, ami bennem nincs, és kell a nőknek?

Mert rá tíz körömmel kapaszkodnak, míg engem mind kikosaraz.


26/F



2015. jan. 27. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miket csinálsz rosszul?


1. Facebookon próbálkozol és nem a valóságban. A valóságban oda mersz menni egy neked tetsző ismeretlen lányhoz?


2. Egyértelművé teszed szavakkal, hogy mit akarsz a lányoktól. Nem mondani kell nekik hogy kedveled őket és meg akarod őket ismerni, hanem a tetteiddel a tudtukra adnod. Honnan tudja egy lány hogy bejössz neki? Onnan, hogy elkéred a telefonszámát. Onnan, hogy elhívod randizni. Onnan, hogy a randin megcsókolod. Stb. Sose mondom egy lánynak sem, hogy kedvelem vagy meg akarom ismerkedni. Így ismerkedem meg velük.


3. Ne csak a két végletben gondolkodj. Nem csak a kedves jófiúk és az agresszív bunkók vannak. Csak pár dolgon kellene változtatnod, hogy az arany középútba ess. Ismerkedj a valóságban, személyesen. Ne legyél közvetlen szavakban. Ne szarakodj, hanem kezdeményezz egyből, ha megtetszik egy lány és ha elutasítást kapsz, lépj rajta túl hamar. És hasonlók.


21/F

2015. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A probléma sokrétű, de egyet kiemelnék, ami szemet szúrt. Rögtön a levél elején meghunyászkodtál a BOCSI szó használatával. Ez nagy hiba. A szöveg többi részét nem is említem. Ha nem dominánsan lépsz fel, akkor cseszheted.
2015. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nemkell eza panaszkodás, felkéne fognia mindenkinek, hogy valaki már 14 évesen csajozik és őkis hibáztak kismilliószor, vanhogy nekik se jön össze, kondiba is sokan sehogyse néznek ki pedig nem nehéz utánanézni, ennek is van trükkje, keress rá és vagy 500 videót találtam angolul tippekről.
2015. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
két kulcsszó: önbizalom, magabiztosság.
2015. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Élőben oda merek-e menni? Pénteken utazás közben elkértem egy lány számát. Ott is ezt használtam fel, amit leírtam, csak ott éppen a telefonom kameráját kapcsoltam be tükör üzemmódba, és abban látta saját magát.


De hiába adta meg a számát (tudom, hogy az övé, mert akkor és ott megcsörgettem), nem vette fel, sőt, szerintem ki is nyomhatta a hívásokat.


Utcán is simán odamegyek egy lányhoz, ha szimpatikus, de mégis a legjobb dolog, amit eddig kaptam, az a: "Legyünk csak barátok."

2015. jan. 28. 00:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezzel a tükör trükkös megoldással ne próbálkozz többet kérlek, szánalmas. Ennél jobban talán le sem égethetnéd magad. Ha még jól is nézel ki, ez nagyon idétlen próbálkozás tőled. Szólítsd le simán, mindenféle szar önmutogatás nélkül, a lányok gyakran néznek tükörbe, tudják hogy néznek ki.
2015. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem csak ezzel próbálkoztam eddig. Ez csak egy újabb eszköz, amit bevetettem. De eddig is az elutasítás volt.


Igazából az ismerősöm kezd meggyőzni, hogy vegyek fel én is egy bunkó, arcoskodó stílust, és azzal annyi nőm lesz, amennyit csak akarok. Nála működik, csak valahogy én nem tudok lekezelően bánni a nőkkel, nem erre neveltek. Ezt külön meg kellene tanulnom, de ha ez az ára, akkor lehet nekiállok.

2015. jan. 28. 00:20
 8/17 anonim ***** válasza:

6: Pontosan. Én sem értem ennek mi értelme, hogy oda tartod a telefonodat elé.


Kérdező, szólítsd meg és kezdj el vele beszélgetni tök semleges témákról. Miért támadod le a lányokat? Tudod a lányok mások, mint a fiúk. Nem tudják 2 másodperc után, hogy megismerkednének-e veled.


Olvasd el még egyszer, amit írtam az első válaszom 2. pontjában. Ne úgy csajozz, hogy azt mondod nekik hogy tetszik neked és meg akarod ismerni. Ez letámadás, amit a legtöbb lány akkor sem szeret, ha véletlenül valóban bejössz neki.

2015. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha elkezdesz szerepet játszani, akkor bárkit is szedsz így fel, pillanatok alatt ki fog belőled ábrándulni, amint kibukik a valós személyiséged. Márpedig ki fog.

Mi lenne, ha csak úgy simán önmagad adnád, mindenféle trükközés nélkül? Szerintem ezek a csajozós "trükkök" borzalmasan szánalmasak... Én biztos hülyének nézném, aki ilyennel próbálkozik nálam...

2015. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

+1 tanács:


Nőktől sose fogadj el csajozással kapcsolatos ötleteket, tippeket, tanácsokat.

2015. jan. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!