Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, melyik a fontosabb?

Lányok, melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

Hogy kondizzon és legyen izmos a srác (nem az a kidobó alkat, hanem szálkás izmos,) vagy ha küzdősportot űz (pl. judo, karate,) de viszont kevésbé izmos, melyik az előnyösebb?

Kort is ha kérhetek (illetve esetleg érvelést)

Köszi!



2015. jan. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is küzdősportoltam (karare, kendo), szóval az nekem bejön, ha egy srác ilyet csinál, de nem ez alapján fogok választani valakit, hanem hogy mennyire kedves, figyelmes, intelligens és felnőtt gondolkodású.

20/N

2015. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

függ a srác magasságától, arcától, temperamentumától

mindegyik vonzó lehet

mondjuk én a küzdősportot űző embereknél sem láttam még rossz alakút. ( nem a SUMO-ra gondolok nyilván:D)

2015. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ketto nem zarja ki egymast. En szeretem, ha van izom a fiun (latvanyos), de nem az az elsodleges szempont.
2015. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abban az esetben sem baj, ha küzdősportot űz de a srác magas vékony?
2015. jan. 28. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sosem baj. Onfegyelmet tanul, kitartast!
2015. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a küzdősporttól szebb alakja lesz.

nekem mindegy, csak ne legyen kövér.

2015. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha az adott küzdősportból hamarosan fekete öves lesz az plussz pont vagy nemlényeges?
2015. jan. 28. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:

az mindenképpen jó pont, ha valamiben nagyon jó, amit szeret. de ez bármi más is lehetne. nem fog velem harcolni, úgyhogy csak ritkán tudja csillogtatni, milyen ügyes.


6

2015. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!