Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek olyan csajokka...

Hol ismerkedjek olyan csajokkal, akik szabadok? Mert eddig szinte csak elutasításokba futottam, és elég érzékenyen reagálok rá.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az, hogy újra és újra és újra kiderül, hogy foglalt egy csaj, az annyira letaglóz minden egyes alkalommal, hogy hosszú időre visszavet a fejlődésben. 22 éves vagyok, valódi kapcsolatom még nem volt (egyszer volt valami járásféle), nagyon itt érzem már az idejét. Szeretnék szerelmes lenni, ölelgetni egy csajt meg elvinni helyekre, meg érezni, hogy van valakim. Vágyom rá. Hogy kapjam meg? Hol keresgéljek úgy, hogy minél kevesebb csalódás érjen?
2015. jan. 29. 00:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Persze, mindenért én vagyok a hibás. Azért is, amilyennek születtem, azért is, hogy hány kiló vagyok. Logikus :D


Miért nyálgép azért valaki, mert szerelmes akar lenni? Írásod alapján egy éretlen szaros 16 éves lehetsz. Nőjél fel és azután írogass a felnőtteknek.

2015. jan. 29. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
keress olyat akinek te lehetsz a megfelelő.. szerintem az egész ismerkedés azon múlik h mi férfiak nem mindig érzünk rá arra, hogy melyik csaj vevő ránk
2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
H nézel ki?
2015. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!