Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Uraim, ti hogy vennétek, ha...

Uraim, ti hogy vennétek, ha tetszene nektek egy nő, de nem mernétek kezdeményezni, ő viszont észrevenné, és odamenne hozzátok megmondani, hogy észrevette, de ne próbálkozzatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 09:55
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:

Eléggé f_szomkivan hangulatom lenne, mert még esélyt sem ad nekem.

25/f

2015. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elég sz@rul esne..De hát ez van, tovább kell lépni.
2015. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Otthagynam mint a szart,nekem ne flegmaskodjon
2015. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Legalább kiderülne. :D
2015. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor ne legyetek gyávák odamenni a másikhoz. Sokszor eléggé egyértelmű a nőnek, ha tetszik nektek, és eléggé zavaró, ha tökeglen módon nem álltok elé, hanem csak vágyakoztok, és egyértelműen úgy viselkedtek, hogy a közelében legyetek. De ezek az érzések nem feltétlenül kölcsönösek, és akkor eléggé kellemetlen, idegesítő tud lenni női oldalról a szituáció, és szeretnénk valahogy pontot tenni a végére.
2015. jan. 29. 10:05
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
#1es voltam, oda is akartam csillagozni, h mi oda merünk menni a nőkhöz...
2015. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Te lehet, hogy igen, de sok pasi van, aki nem.
2015. jan. 29. 10:07
 8/18 Noren1989 ***** válasza:
Nekik üzenem: kockázat nélkül nincs nyereség.
2015. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: Most mit érdekel téged igazából az illető lelki világa? Ha ennyire zavar, mondd neki meg kerek-perec, hogy mi a helyzet. Legfeljebb beképzelt libának tart majd.
2015. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Engem maga a szituáció zavar, és hülyén érzem magam attól a gondolattól, hogy ugyan már miért nekem kell odamenni elutasítani, még mielőtt elém állt volna az illető, de minden tettével egyértelmű, hogy többet akarna, csak egy gyáva kukac (felnőtt férfi létére). Mert ha esetleg kölcsönös lenne, nem annyira kínos nekem odamenni, hogy kezdeményezzek, de így teljesen más, én már inkább kerülöm, és szóba sem állok vele.
2015. jan. 29. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!