Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha azt mutatja hogy van...

Ha azt mutatja hogy van esélyem, akkor miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Egy fiú a suliba folyton egyértelmű jeleket ad nekem, hogy bejövök neki, és esélyem van nála. De viszont facen nem jelöl vissza, és nem válaszolt eddig még semmire. Tudom róla, hogy félénkebb típus lányok terén, és nem mer kezdeményezni. Talán ez lehet az oka annak is hogy nem jelöl vissza, és nem válaszol? Mert tudja hogy minden nap látjuk egymást és kellemetlen lenne neki, hogy tudja magáról hogy nem mer odajönni hozzám beszélgetni vagy hasonló? De ezt akkor sem értem..én már bejelöltem és írtam is neki, és mindenkit visszaigazol, egyedül engem nem és a barátnőmet....:c Miért csinálja ezt? :o

2015. jan. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt akarja hogy te addig agyalj ezen mig te nem kezdemenyezel es mesz utana mig a vegen jol belehabarodsz megdug ..akar tobbszor is es kidob..
2015. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy dug
2015. jan. 29. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet félreértelmezed a jeleket.
2015. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kerdezted a velemenyem most meg megcafolod.:DDD akkor ne kerdezd.
2015. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha. Hülye vagyok.
2015. jan. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!