Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A plátói szerelem elmúlik?

A plátói szerelem elmúlik?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes belém egy srác (én is szerettem), mindig megpróbált elfelejteni, hónapokig nem beszéltünk, de eredmény semmi. Most lett barátnője, de még így is nekem vallott szerelmet tegnap este.


El fog ez múlni nála, ha nem beszélünk?


2015. jan. 29. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nálam teljesen elmúlt, pedig nagyon odavoltam érte. Mindig róla ábrándoztam. Vele álmodtam. Ha a nevét meghallottam, már a torkomba dobogott a szívem. Szóval sorolhatnám...


Ha most elém állna és könyörögvlne, hogy próbáljuk meg, vagy csak egy csókot adjak neki...hát, semmiképpen, pedig hosszú évekig érdekelt.


Már nem érdekel mi van vele. Eszembe se jut. Egy régi ismerős csupán.

2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

*könyörögve


Tini'szerelem' 25N

2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 21 ő 26
2015. jan. 29. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb-utóbb minden elmúlik. Nekem volt, hogy évek kellett, de egyszer csak majd arra ébred, hogy már sehol sincs a fájdalom.
2015. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!