Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak le egy lányt a...

Hogy szólítsak le egy lányt a buszon? Kifejtem.

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj a buszon. Minden 2.héten látom 3szor. Mit mondjak neki? Az hülyén jön ki hogy csak odamegyek ehy sziát nyögni. Szerintem kölcsönös a szimpátia mivel mindig elém űl. Turi nem merő véletlenség, mivel próbálgattam mindig mindenhol elém ül. Ő száll le előbb és nagyon sokszor van hogy rámnéz és összenézünk. De cikinek tartom odamenni éscaak leszólítani. Mit gondoltok? (a gyáva f...fej kifejezések kíméljenek. Köszi)

2015. jan. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman kezdhetsz egy sziaval.
2015. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy gyáva f...fej, csak még nem találtad meg a tökeidet. Menjünk oda hozzá mi?
2015. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hallod először azt hittem, hogy a lányt fejted ki:D


max ha egyedül ül akkor kérdezd meg hogy szabad e a hely és ha engedi hogy mellé ülj, akkor látni fogod rajta, hogy érdekled-e. Ha bámul kifele az ablakon direkt rád se néz akkor az ugye nyilvánvaló jele annak hogy nem vagy nyerő. Ellenkező esetben meg ott a lehetőség csak élni kell vele.

2015. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
gyáva f...fej :D
2015. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én már a helyedben rég köszöntem volna neki.

Sőt, meg is tettem. Egy sráccal összetévedt a tekintetünk, rámosolyogtam, ő vissza, köszöntem neki, ő szintén.

Ez nem nehéz :D

Utána megkérdezheted, hogy hogy van.

2015. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Összeszedem magam...:)
2015. jan. 29. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki hogy: Szia! Te is ezen a buszon utazol?


Na de viccen kívül..szerintem nagyon dícséretes, ha a mai világban oda mer menni egy srác. Ha hozzám odajönnek, én sosem vagyok bunkó. Szóval szerintem nagyon örülni fog neked. Főleg azok alapján, amit írtál! Sok sikert!

2015. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm!:)
2015. jan. 29. 21:29
 9/11 anonim válasza:

mondjad neki hooooogy:

olyan szép vagy mint 20liter gázolaj

2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ülj mellé és kis idő múlva kérdezd meg hol szál le amint válaszol kérdez rá hogy mért pont ott

pl -Bocs hol szálsz? ...meglepődik...

-A kolozsvári úton

-aha.. mért a... iskolába jársz ?(a megálóhoz közeli suli)

na és innen már el lehet kezdeni egy beszélgetést


Nekem ez a módszer mindig beválik :D

17/F

2015. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!