Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindegyik iránt más érzés....

Mindegyik iránt más érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön.

De az a baj, hogy tegnapelött vallott nekem szerelmet egy srác, akit nagyon bírok, de csak mint barátot. Délután mindig ugyanazzal a busszal megyünk és együtt hallgatunk zenét, de más suliba járunk. Azt mondta h nem bírja h nem lehetek azövé. ezért azóta nem ír facen. de nekem nagyon hiányzik. de semmilyen szerelem nincs iránta, csak nagyon bírom.

Ez normális?

Köszönöm



2015. jan. 29. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
a két srác nem ugyanaz. Aki tetszik, ö nem vallott nekem szerelmet. magyarán egy másik srác vallott nekem szerelmet, nem az aki tetszik XD
2015. jan. 29. 21:37
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, mármint, hogy hiányzik neked a barátod. De ha nem érzel iránta semmit, akkor szánalomból ne hülyítsd. Mondd el neki, hogy ez nem fog működni. Legyél vele korrekt :) Neked se esne jól, fordított helyzetben.
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!