Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas lányok! Alacsonyabb...

Magas lányok! Alacsonyabb pasival összejönnétek? Alábbiakban részletezem.

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak a magas lányok vonzanak. 173cm magas vagyok, és akik nekem bejönnek mind legalább egy fél fejjel magasabbak. de van egy lány aki szerintem 190cm is van, hát odavagyok érte. Olyan vonzó, hogy ha közös előadáson vagyunk, nem is nagyon tudok másra koncentrálni. Amúgy kicsit magasabb 1-2 cm, barátnőm volt már, egyébként kifejezetten népszerű vagyok a csoporttársaim körében is, sok labda pattog, csak le kéne ütnöm, én meg sem merem közelíteni ezt a lányt.

Nem ciki, hogyha bepróbálkozok? Van egy szintén magas ismerósöm, akitől annó mindig azt hallottam, hogy miért nincs egy olyan magas fiú végre, mint ő, meg arra vágyna, hogy végre valakire felnézhessen,így eléggé elmendt a bátorságom is. Akkor nekem volt barátnőm, de az a kapcsolat már a végét járta, de ez a magas lány is tetszett, mire szabad lettem, meg talált egy magas fiút. :(

Tegyük fel stimmel a kémia, méretek az ágyban hibátlanok, és intellektuállisan is passzoltok, ti felvállalnátok egy alacsonyabb pasit?



#lány #190 felett
2015. jan. 30. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 180centi vagyok, az első nagy szerelmem pár centivel kisebb volt, de halálosan szerettem, szóval nem zavart:D de egyébként örülök, ha magasabb nálam a srác:D
2015. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyet kell mondjak de az én volt barátom 170 cm és én 163 cm vagyok és mikor magassarkút vettem fel mindig olyan fura érzés volt mellette lépegetni, lehajolni hozzá megcsókolni és szex közben is ugye a férfi lejjebb helyezkedik el és néha alig érte el a számat. Persze szerettem őt, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem zavart és nem növesztettem volna meg pár centivel. 190cm és 173cm között pedig nagyon durva különbségek vannak.
2015. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindössze 165 centi vagyok és már lassan 26 éves. Nekem még barátnőt szerezni is kihívás, sajnos ezt adta a sors, beteg lettem 14 évesen, sajnos kihatott a növekedésemre... Erre megszívat a sors egy 180 centis lánnyal, akiért mindent megadnék, csak, hogy az enyém legyen, de ez ugye álom marad, még ha mindenben egy húron pendülünk is. Szóval lejjebb kell adni az igényekből. Az én esetemben 155 centire kb.
2015. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Kikérem magamnak, hogy egy 180 centis lányhoz képest hozzám "lejjebb kell adni az igényeknek". Remélem szó szerint értetted a lejjebbet, nem átvitt értelemben. :)

A 163 centis csajszi.

2015. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 163 centis lány: Természetesen átvitt értelemben írtam, azért is számszerűsítettem a "lejjebbet".
2015. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
180 cm magas vagyok, és ha a fiúval tényleg minden téren passzolnánk, akkor még a 8 cm különbség belefér (igazából át kéne élni ezt a helyzetet, így csak feltételezni lehet), de ilyennel még nem találkoztam. Amúgy nem zavar a 1-5 cm különbség akkor se, ha nem a tökéletes kapcsolatról van szó. De legjobban azt szeretem, ha kb. egy magas velem a fiú. 18/L
2015. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

170 cm magas lány vagyok és nem jönnék össze 173cm-s fiúval. Pl. a téli cipőimen egytől-egyik van pár cm sarok és zavar, ha ugyanolyan magas velem egy srác.


L20

2015. jan. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%

En 178cm korul vagyok baratom 173cm 17honapja jarunk es nekem semmi bajom vele hogy kisebb. Ha teged nemzavar...sott szereted akkor hajra.

14 eves vagyok baratom pedig 15:)

2015. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Sajnálom, de engem zavarna :/

Én is a magas pasik után áhítozó lányok csapatát erősítem :/

De egyébként megpróbálkozhatnál a 190 cm-s lánynál, szegénynek sem könnyű a párkeresés, ugyanis a legtöbb fiú azt szereti ha alacsonyabb nála a barátnője. Tehát lehet hogy a lány örülni fog neki h végre talál valakit, akit nem zavar, h nem alacsonyabb nála, sőt, ez még tetszik is neki. :)

2015. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%

Engem nem zavar :) Eddig mindig olyan srácok iránt éreztem többet akik egy picit alacsonyabbak voltak(1-3cm)..Pedig nálam nem nehéz magasabbnak lenni :DD (162cm vagyok) Szerintem,nyugodtan próbáld meg,nem sok veszteni valód van


16/L

2015. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!