Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 20on éves férfinál mennyir...

Egy 20on éves férfinál mennyire akadály, ha a nőnek már van egy gyereke egy előző kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Természetesen ha a szándéka nem csak szex.

2015. jan. 30. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azért a huszonvalahány elég tág. 21 évesen számomra például az, mivel még nincs önálló keresetem, és még egy darabig tanulni szeretnék.
2015. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2015. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A legtöbb huszonéves FIÚ még nem áll készen arra, hogy letelepedjen és családot alapítson. Lehet, hogy 15-16 éves kora óta dolgozik, és azóta már így tíz év elteltével kiépített egy saját egzisztenciát, futja bérelt lakásra, egész jól megvan, de agyilag kevés van olyan szinten, hogy hosszútávon tényleg érdemes legyen tervezni vele. Nem lehetetlen, mert vannak ilyenek. De sok embernek valószínűleg taszító lesz a gyerek, ha Ő maga pl. nem szeretett volna.


Röviden: van esély arra, hogy találsz magadnak ilyet, de nagyon családcentrikusnak kell lennie.

2015. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Normális ember nem áll össze egy ilyennel.

Nem fogok azért gyereket nevelni, mert más b aszott gumit húzni a farkára vagy azért, mert a nő azt gondolta, h majd a gyerek megváltoztatja a segg fej pasiját.

Persze lehet majd recsegni, de az esetek 90%-ban erről van szó.

2015. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
kizárt.
2015. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon is zavar, mert más gyerekét sose tudnám úgy szeretni, mint a sajátomat. Épp emiatt nem szoktam olyan nőkkel kezdeni akinek van gyerekük. A gyereknek is jobb így. Bár van akinek ez nem számít.
2015. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom én a más majmát dajkálni...
2015. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

kizart, hacsak nem a vilag legjobb nojerol lenne szo.


Ja az nem lehet mert van egy gyereke.

2015. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

kizárt


28/F

2015. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha az édesapa mondjuk betegségben, vagy balesetben elhunyt, akkor közepes mértékű hátrány, hiszen a nő lehet normális. Ha viszont, elvált, felcsinálták, majd elhagyták, akkor az a nő számomra értéktelen, mert felsült, mint anya, és az én szememben felsült, mint ember, hiszen egy nő életében a legnagyobb felelősség egy gyermek vállalása a megfelelő férfitól, és ő ezt elszúrta. Én ilyen nővel nem kezdek, és egyetlen bunkó kölykét sem vagyok hajlandó felnevelni. Tehát az ilyen nő számomra csak szexre jó, másra tökéletesen alkalmatlan.
2015. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!