Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjek meg egy lányt?

Hogyan ismerjek meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt Facebookon és marhára meglepődtem, hogy szinte ugyanolyan az ízlésünk...Ami nálam elég ritka, mivel nem kimondottan a legnépszerűbb zenekarokat hallgatom és nála rengeteg kedvencem is megtaláltam, amit másnál eddig még sose. Ezen -meg azon, hogy marhára szimpatikusnak tűnik- felbuzdulva elhatároztam, hogy megszeretném ismerni...De nem tudom, hogy mi módon kellene.

Persze ilyenkor az első, hogy írok neki egy szépen megfogalmazott barátságos levelet, aztán ha nem megy nem kell erőltetni. Csakhogy van 3 közös ismerősünk és nem szeretnék olyan szituációt, hogy valamelyik ilyen közös ismerősünktől kérdezi, hogy ki vagyok én, mert írtam neki stb-stb...Szégyellném magam, mert ez a "netes vadászat" nem a stílusom, meg nem is vagyok a dolog mellett, de ez a lány most tényleg meglepett, hogy mennyire hasonlít az ízlésünk.

Ahogy néztem még csak azt se nagyon tudnám megszervezni, hogy "véletlenül" egy helyen bulizzunk és "véletlenül" megismerjem, mert egyik közös ismerősünkkel sem mozog egy társaságban...

Kérdés: milyen lehetőségek maradtak vagy miből jöhetek ki jobban, rosszabban?


2015. jan. 31. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye öcsém :D
2015. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, azért ez így eléggé tömörre sikeredett. :D

De ha már írtál: Félek, hogy lefejelem magam, mint vakond a kútgyűrűt, ha rossz lehetőséget próbálok meg. :D Ezért van itt egy kérdés feljebb. :D

2015. jan. 31. 01:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű, hogy tetszik-e neked, vagy csak a hasonló ízlésetek miatt szeretnéd megismerni. Ha az utóbbi, akkor nekem nem érné meg, nekem sem a stílusom az ilyesféle ismerkedés.
2015. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Nyilván, csak a közös ízlés miatt nem kockáztatnék ilyet, de egyébként nagyon tetszik külsőre is...Csak nálam a szép külső nem sokat ér, ha nincs közös érdeklődési pontunk, bár ez nem túl egyedi szemlélet tudom.

Tehát örülnék először pusztán annak, ha megtudnám valahogy ismerni, a többi meg ahogy alakul, de igyekeznék kezdeni valamit a dolgokkal. :)

2015. jan. 31. 02:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mást nagyon nem tudsz csinálni csak ráírni fb-n, azért írtam, hogy próba szerencse aztán vagy elküld vagy eljuttok a randiig :)

DE, ha nem próbálod meg, nem tudod mi lett volna ha...

2015. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy megkérem az egyik közös ismerősünket, hogy dobjon már be nála vagy valami, ha jóba vannak...Ez a "dobjon már be nála" tudom, hogy oltári nagy hülyeség, de már nincs erőm kitalálni mi lenne ha emellett döntenék. :D Aztán annyival is okosabb lennék, miután megkérdeztem...Végül is ezzel a valakivel jóba vagyok nagyon, talán segítene. :D
2015. jan. 31. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!