Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék meleg...

Hol ismerkedhetnék meleg férfiakkal?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyom egy társra, de mintha ezzel csak egyedül lennék így... Minden meleg olyan felszínesnek tűnik, vagy csak szexet akar...

2015. jan. 31. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mennyi idős vagy?
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2015. jan. 31. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Android ''Grindr'' alkalmazás... Sok a barom, mármint aki csak szexet akar.. De én itt ismerkedtem meg a párommal.. Próbáld ki.

19/FM

2015. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz??
2015. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petike30 ***** válasza:
Itt probàld meg
2015. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is hasonló helyzetben vagyok, időnként fel is függesztettem a keresgélést, mert nem tudok jobb szót használni, elkeserítő a felhozatal. Nagyon nehéz olyan embert találni, aki érzelmeket is keres, és nem az a célja, hogy megfektessen. A "hol" kérdésre pedig sajnos nem tudok jó választ adni, én továbbra is a neten keresgélek, meleg szórakozóhelyekre nem járok, nem is fogok, az nem az én világom. A netes kereséssel se vagyok kibékülve, de per pillanat sajnos nem tudok jobbat. Viszont szerintem az itteni kérdések közt is érdemes szétnézni, vannak, akik szintén társra vágynak és jobb híján itt keresgélnek.

Hajrá! És nyugodtan keress, ha bármilyen kérdésed van, vagy esetleg úgy gondolod, hogy tudnék segíteni.

2015. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok, de állítólag az állati, amikor szétb*sszák az ember seggét. Egyszer kipróbálnám.
2015. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!