Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Harmincas férfiak, ismerkednétek?

Harmincas férfiak, ismerkednétek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor igen.

36f

2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 LazyJones ***** válasza:
Akkor én az egyszerű kérdésemmel már most megbuktam, hogy nem válaszolsz rá?
2015. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, huszonéves vége is belefér.
2015. jan. 31. 23:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Én már kinőttem.
2015. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 LazyJones ***** válasza:
40 perc után egy szó se, troll alert!
2015. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15: Legalább az elején derült ki. Én leveleztem egy 30-as csajszival, ott enyelgett nekem pár levél után, hogy milyen figyelmes vagyok, érdeklődő stb., aztán egyik napról a másikra szó nélkül lelépett. Ennek aztán marha sok értelme van. :)
2015. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 LazyJones ***** válasza:
Yepp... csak kicsit lehangoló ezt végigjátszani kétnaponta...
2015. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha tudnád, hogy én hány csajjal leveleztem itt, némelyiket hónapokon keresztül próbáltam meggyőzni, hogy értékesnek, szépnek, csinosnak találom, de amikor már úgy éreztem, hogy közelebb engedtek magukhoz, és kezdeményeztem, akkor ott vége is lett az egésznek. Én már nem is számolom, hány ilyen eset volt, ez az oldal tele van defektesekkel, nyafogó nőszemélyekkel, kamusokkal stb.
2015. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Bekaphatod ,ha gondolod,tövig.
2015. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia. Látom azért akadtak jelentkezők páran, de ugyebár levelezésbe még senki nem halt bele! ((: Szóval nekem is lenne kedvem ismerkedni! Ha van esetleg kedved... vagy energiád...szívesen beszélgetnék veled kicsit... ((: Nem szeretnék tolakodó lenni, de remélem te majd legalább válaszolsz majd! Még ha egy nemmel is! Akkor várom a válaszod...ki tudja. Max marad a semmi! (: Szeretek ismerkedni, új embereket megismerni...beszélgetni! (: Addig is, legyen szép napod! ((:
2019. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!