Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyes, humoros, értelmes...

Helyes, humoros, értelmes sráccal Bp-n ismerkedni? ;)

Figyelt kérdés
Okos, stb hetero fiú vagyok,183 cm és 82 kg, természetesen izom... Corvinuson tanulok, de meguntam a sok bulis libát, megismernék itt valakit szívesen, persze a deriválás és az integrálás ismerete alap, enélkül sajnos nem vagyunk egy szinten.. felmentést kapsz, ha még nem vagy egyetemista (főiskolások kíméljenek), bár a gimiben tanulnod kellene, de jófej vagyok... vagy más szakon tanulsz, ami nem bölcsész, mivel arról meg van a véleményem.. (én Pénzügy és számvitelen vagyok) szóval rajta csajok ;)

2015. jan. 31. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Arogans es bekepzelt vagy ..mivel is bizonyitod hogy az vagy akinek mondod magad?!:D szanalmas vagy. ha ennyire izmos es okos vagy felsz eloben megismerni akarkit?!.. 22/L
2015. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, tetszel még látatlanban is, tüzes csaj lehetsz. Ha szép is, akkor találkozhatnánk ;). (rondák kíméljenek)
2015. febr. 1. 00:19
 13/22 anonim ***** válasza:
Na akkor hajítsd fel ide hogy lehet 3-as körintegrálást számolni! Csak mert én nemtudom de van olyan érzésem, hogy ráérek még.
2015. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó kérdés 13-as :DDD Passzolni szabad? XD
2015. febr. 1. 00:31
 15/22 anonim ***** válasza:
Igeen :DDD
2015. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
eltudom kepzelni.. mert nem a "bulizos liba" kategoria vagyok ha erdekelnel uzenetet irtam volna..
2015. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Egyetemre járok ès tudok deriválni, integrálni is :D
2015. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elég nagy péló vagy drágaság:) semmiképpen sem kellenél
2015. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18-as, sajnálom hogy így gondolod, de ezek szerint pl germanisztikát tanulsz... Kár hogy így döntöttél, ha esetleg nemzetközi gazdálkodást végeznél, még beszélhetnénk is..
2015. febr. 1. 17:39
 20/22 anonim ***** válasza:
nagyon nem találtad el :) üdv a 18-as
2015. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!