Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha 1 lány...

Miért van az, ha 1 lány megjelenik 1 online közösségben, akkor egyből ráugrik 1 csomó fiú?

Figyelt kérdés
És nem csak gamereknél, hanem itt is gyakorin, vagy bárhol máshol. Titeket ez nem zavar lányok? Kort is írjátok légyszíves
2015. febr. 1. 11:46
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

És ha 2 lány jelenik meg, akkor miért gyökkettő csomó fiú ugrik rá ?

25/f

Ha már vicc, legyen vicces.

2015. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Biológiailag van kódolva, hogy a hímnemű egyed mindig arra törekszik, hogy végrehajthassa az utódnemzést. Innen ered az egész, csak hát sokan a törekvéseik ellenére sem tudnak eleget tenni ennek köszönhetően a társadalmi berögződéseknek, neveltetésnek stb.
2015. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
tényleg nem érted? lol
2015. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert a fiúk szeretik az csajokat. Versengenek értük, itt is és máshol is. Ha ez nem így lenne, akkor a lányok szomorúak lennének. Persze a női praktikák része, hogy ennek az ellenkezőjét állítsák, tehát: ZAVAR!!

8 éves kislány vagyok.

2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mert rám pl. nem is ugranak. Ha esetleg mégis, akkor pedig tudok válogatni, hogy kivel érdemes beszélgetni. :D Mert az ritka, akivel normálisan lehet. :)

22/L

2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem észleltem ezt a jelenséget.
2015. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, aki nem szimpatikus azzal nem foglalkozom, aki igen azzal meg szívesen beszélgetek.
2015. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Megírom, hogy már foglalt vagyok és meg szokták érteni.
2015. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok lányt biztosan zavar a "tolakodás", de sok lányt nem.

Ha egy lány képes az ocsúban megtalálni a tartalmast, értékest, abból még nagyon szép dolog is kialakulhat.

/barátság, kapcsolat/

2015. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na miért?
2015. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!