Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg jobban?...

Hogyan ismerjem meg jobban? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon aranyosnak találok. Mivel messze lakunk egymástól, ezért személyesen nem tudunk találkozni, és megismerkedni. Nagyon megszeretném ismerni, de nem igazán tudom, hogy ilyenkor mit is kell pontosan írni. Tegnap már váltottunk két szót..szerintetek ha ma ráírok idegesíteném őt?
2015. febr. 1. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá! Mit veszíthetsz vele?
2015. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj rá, örülni fog neki! :)

Én is örülnék, ha rám írna egy szimpi lány.

2015. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező 90%-ban minden fiú örül ha egy lány ír rá. Az a 10% meg ilyen olyan extrém esetek amikor nem,, de ez nem az.


Jó hát most feltételezzük persze, hogy nem te vagy a valamelyik pszihopista ismerőse akivel az életbe nem szeretne beszélgetni.

2015. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tegnap már váltottunk néhány szót. és tegnap én írtam utoljára, gy félek hogy idegesíteném így..
2015. febr. 1. 17:34
 5/5 A kérdező kommentje:
De inkább az érdekelne, hogy mit írjak neki?:) nem igazán tudok ismerkedni..:(
2015. febr. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!