Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék ismerkedni olyan...

Molnosszido kérdése:

Szeretnék ismerkedni olyan fiúval aki tanult de nem szép?

Figyelt kérdés
Ezt azért írtam így mert en sem vagyok már szép és korban is idősnek számítok( 38)bár fiatalabbnak latszom tíz évvel azt mondják mások.Szemüvegem van fogam is hiányos(sajnos)diplomám az van de soha nem használtam.A magasságomhoz par kiloval több vagyok.Otthon szeretem a legjobban szinte nem járok sehova a Margit sz.-en kívül ahol szaladni szoktam.Sajnos mikor kamasz voltam így neveltek mindig a konyhában kellett legyek.Miért ne írnám le jelen levelemben a valóságot?Egy dolog igaz rám hogy akit szeretek azért mindenre képes vagyok.Nem akárom hogy nagyon hosszú legyen a levél és ne olvassa el senki ezért most bezárások.Szido
2015. febr. 2. 14:44
 1/4 ElnökÚr ***** válasza:
Exed kiütötte a fogaid?:D Bocsi de ezen szakadtam
2015. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"a Margit sz.-en kívül ahol szaladni szoktam" Tán kergetnek? :D
2015. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kamu...

szaladni szoktam, futni helyett... :D Sajnos mikor kamasz voltam így neveltek mindig a konyhában kellett legyek

Konyhába, miért... :D? és már annyira megszeretted a konyhát, hogy inkább csak ott vagy :D? én úgy nevetek az ilyen trollokon

2015. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldenél képet magadról?
2015. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!