Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van valakinek kedve...

Lányok, van valakinek kedve filozofálni egy kicsit? 21/f

Figyelt kérdés

Akinek a gondolatmenete leginkább megfog, azt jutalomban részesítem :D Téma szabadon választható:

-Élet értelme

-Van-e lélek, ha igen mi az?

-Vallás és ami mögötte van

-Örök élet: lehetséges?

Így hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha van egyéb ötlet, amit ki szeretnél fejteni, annak nagyon örülök. :)

Ha lehet csak lányok írjanak, nem vagyok kíváncsi férfitársaim véleményére :D



2015. febr. 2. 22:26
 1/8 A kérdező kommentje:
senki sem szeret gondolkozni, vagy épp mindenki a gondolatait fogalmazgatja? :)
2015. febr. 2. 22:31
 2/8 anonim válasza:
ezek annyira reklámdumák:D:D
2015. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jázi :) ***** válasza:

-sok van, mikor melyik szakaszban van az adott személy, neki akkor pont az az értelme az életnek.

-Talán van. Van bizonyíték arra is,hogy van, meg ara is,hogy nincs.

-Sok vallás van. Nem írom le mindről a véleményem. /annyira nem érdekes/

-Tudtommal eddig nem.


Mehetsz aludni! Jó éjt.

2015. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkabb olvass Henri Bergsont, neki jo filozofiaja volt
2015. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőre nem tudok mit mondani, mert reinkarnáció-hívő vagyok, így minden az élet értelme a fejlődés, hogy a következőben jobb legyen

Igen, van, de ezt nem kezdem el kifejteni, mert betelik a hely.

Melyik vallás?

Mindenki örökké él.


21N

2015. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok a halálról, mi van utána?
2015. febr. 2. 22:37
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy úgy gondoltam, hogy 1 témát választotok, azt ami érdekel, amiről már van kialakult elképzelésed és azt ki is tudod fejteni.
2015. febr. 2. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Élet értelme: minden ami boldoggá tesz jelenleg, vagy akár tartósan is, az értelmes dolog. Azok a dolgok amikkel szenvedned kell, és nincs semmi gyümölcse azok felslegesek és nem éri meg pazarolni az idődet rá.

Lélek:maga az ember is lélek. Ha bele gondolsz még olyat is szoktak mondani az emberek hogy "ez a falu vagy város 'valamennyi' lelket számlál. De van a belső lelek ami azért kicsit bonyolultabb mintsem itt le lehetne írni. Az emberek még saját magukat sem ismerik, akkor hogy lehetne általánosságban beszélni erről?

A vallás szerintem jó dolog. De ez mindenkinek egyéni döntés, hogy vallásos-e vagy sem. Ha valaki csak azért vallásos mert muszáj, akkor természetesen rossz dolog. De szerintem a vallás tud adni egy tartást és érték rendet is az embernek. Ha hagyja.

Örök élet... Hát na ez a legfogósabb. Jó lenne, de a legjobb dologk általában elérhetetlenek.:)

Na nagyjából gyorsan ennyi :DD jó olvasást:D v

2015. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!