Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik még olyan 22- 28 év...

Létezik még olyan 22- 28 év közötti normális felfogasú nő aki értékeli ha egy férfi őszinte, hűséges és családcentrikus?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az én korosztályomban (27) minden nő ilyen pasira hajt, de nem túl sok sikerrel...Legalábbis az én ismerettségi körömben, panaszkodnak állandóan, hogy a pasik csak szórakozni/kalandozni akarnak, holott ők már viszont családot/gyereket...
2015. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen én is ilyet kerestem, majd megtaláltam, szültem neki egy gyereket. Most egyedülálló anyaként tengetem az életem :D
2015. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha én 20 évesen már ilyen vagyok? :D Jó, azért kicsit kicsapongó életet élek, ezt be kell látnom, de akivel komolyabban gondolnám, sosem hagyja, hogy bizonyítsak. :/
2015. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő ilyen ebben a korban, csak a pasik vannak elcseszve! Nálunk rendben volt.


A feleségem most 29 éves és márciusra van kiírva a gyerek. Párom még csak 24 volt amikor összejöttünk. 26 éves kora óta próbálkoztunk egy gyerekkel. 12 éves voltam amikor összejöttünk. Akkor még 14 volt az alsó korhatár amikor "szabadon dönthettem a szexuális életemről" jogilag. Addig vártunk is. Utána kapásból a gyerekre hajtottunk. Tavaly pedig sikerült is összehozni végre. Nagykorúsítási/fiatalkorú házasságára való kérelemnek köszönhetően pedig a 17. születésnapomon összeházasodtunk.


Nos biztos találsz ilyen nőt, csak nehéz lesz meggyőznöd róla, hogy te tényleg ilyen vagy, mert ő az általános tapasztalatai alapján fog ítélni, ami azt mondja, hogy a pasik 18-30 éves korukban csak dugni akarnak.


17/F

2015. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Igen, ha minél több nőnél próbálkozol.


2. Igen, ha minél kisebb településeken próbálkozol.


3. Igen, ha minél kevésbé tanult nőknél próbálkozol.


Az utóbbi 1 hónapban, fél évben, 1 évben hány nőnél kezdeményeztél ismerkedést?

2015. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, létezik, én is ilyen vagyok (26/N), és a párom is (31F). :)
2015. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!