Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal beszélgettek néha...

Egy lánnyal beszélgettek néha aztán a srác ír facebook-on? Mit kezdjek a netten fenyegetéssel?

Figyelt kérdés

Szóval úgy tudtam a lánynak nincs barátja meg ilyenek. Ismerkedek egyszer csak bejön a lány facebook-járól egy válasz hogy kopj le a csajomrol mert megjárod meg ilyenek. Én nem nyomultam a lányra meg ha szépen megírja a csaj hogy ne haragudj van barátom én nem ismerkedek tovább. Úgy megnéznék egy ilyen net harcost,élőbe is ilyen nagy szája volna-e! Sőt van egy példám is egy lánnyal ismerkedtem facen és akkor is a srác válaszolt! Mondtam majd megláttom meg kezem lábam eltőri, mikor jött a csajjal az utcán hozzám se szóltak én meg már készültem hogy majd leütöm a srácot a bicóról is darabokra verem. Ha valaki netten fenyeget élőbe miért nem játsza akkor meg? Mit kezdjek ezekkel?

Félre értések elkerülése végett nem szeretek bunyózni de ha már megaláz és kihív miért nem jön nekem?



2015. febr. 3. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szájkarate az egész, a legtöbb akkor se verne oda ha dugnád a nőjét. Egyébként elég oda menni ilyenkor hozzájuk és megkérdezni ezt hogy gondoltad.
2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vállon veregethetted volna, hátha csak a torkán akadt a szó:D
2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óóóó,te kis terminátor :) Ne fb-on ismerkedjél már hé ...legyen vér a pucádban,élőben nyomjad a vakert a csajoknak.Lehet hogy sokszor maga a csaj ír úgy vissza neked,mintha a barátja írt volna,hogy lerázzon.
2015. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Vagy csak az exe,mert tudja a jelszavát.

Vele kéne megbeszélned.

2015. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem face-n ismerkedek csak szoktam beszélgetni srácoK!

Élőbe is beszéltünk mert kikísértem a buszmegállóba !

Hát nem idegeskedek majd lesz valaki nekem! :) Inkább megyek levezettem a feszültséget Zsákolok egyet! Egyszer verekedés miatt 4 éve kaptam 1 év felfüggesztetett ezért hagyom inkább a dolgot! Nem ér annyit! Max önvédelmet használok ha erősködik valaki! :)

2015. febr. 3. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyad mar. .meg a sajat facebookjarol se mer irni :D millio esetem volt mar nekem is ilyenekbol :D agyba fube vertek facebookon uzenetbe :) meg jo hogy nem kerultem korhazba :D atya vilag! Hallod! En az ilyenekre azt valaszolom diszkreten: add meg a szamod,vagy itt az enyem csorogj ram,es megbeszeljuk a dolgot!(mivel alapbol a no dont kivel akar lenni) Erre a valaszuk. .sajat erdekembe szalljak le a csajrol,es elkoszon!! Meg soha nem csorgot ilyen esetbe a telom :) es ha okos vagy,ezeket a fenyegetos dolgokat beadagolod a csajnak,ha tovabra is irkaltok,majd attkuldod a csajnanak milyen taplo a baratja valojaban,nem bizik benne,er ez a javadra egy pont a lanynal :) (a lenyeg minden irast tarts meg amit a csajjal irkalsz)
2015. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksa köszi a válaszokat! :) Megtartom majd igen :)
2015. febr. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!