Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nos, lenne egy jó kérdésem!...

Nos, lenne egy jó kérdésem! Mit tegyek, ha Japán lányokkal szeretnék ismerkedni? Van ilyen közösség? Amennyiben tudtok ilyenről, várom a választ! Ó, igen. Ha lehet, ne írjatok olyat;utazzak japánba!

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Utazz Japánba.


Én is sunáznék egyébként egy kis japcsit.

2015. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ők szőrösek nem?
2015. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a fantasztikusan bombasztikus jó kérdést előttem csak 568 ember tette fel.
2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előtted*
2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tegnap én is gondolam ilyesmire, úgyanis animenéző vagyok. Van magyarországon Japán közösség az egyetemeken, ugyanis van magyar-japán cserediákozás. De vannak letelepedett japánjaink is, lévén, itt a suzuki gyár is. De véleményem szerint, ha japánt keresel, ne a fővárosban tedd, hisz japán se csak tokyoból áll, sőt, többen jönnek japán vidékeiről, tapasztalatból tudom.
2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán 100 ilyen kérdés volt már, nézd meg azokat, újat senki nem fog mondani.

Ha kint élőkkel akarsz és nem utazol, akkor nemzetközi fórumok, ismerkedős oldalak, minimum angoltudással.

Ha itt élőkkel, akkor leginkább nyitva tartod a szemed mert konkrét hely nincs, esetleg egyetemek környéke, kávézók. Lehet próbálkozni japán rendezvényeken, anime találkozókon is, de itt inkább fanok jelennek meg. Turistákkal pedig mondjuk a Hősök terén - de ezt is minden kérdésnél beírja valaki.

2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!