Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúkhoz szól a kérdésem: volt...

Fiúkhoz szól a kérdésem: volt már olyan, hogy párszor kavartál egy csajjal, de aztán teljesen abbahagytad a kezdeményezést nála? Miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, és azért mert én nekem kell a megerősítés, és ha az első, vagy a második ritka esetben a 3. alkalomnál sincs meg a viszonzás nevű dolog, akkor lépek tovább.
2015. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiábrándultam belőle / kiismertem / már nem nyújtott újat, beszélgetéshez meg kevés volt.
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem kaptam semmi visszajelzést túlzottan egyoldalú volt.
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisboltos ***** válasza:
Persze. Ha azt vettem észre, hogy csak engem érdekel annyira a dolog, hogy tegyek is érte, ő meg csak vár vagy azt se tudja mit akar. Legalábbis sokszor ez jön le.
2015. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányok mindig ott rontják el, hogy a második randin is teszik a jégkirálynőt, és nem fejezik ki semmilyen nyelvi, testbeszéd formában, hogy érdeklődnek a pasi után.


A jelenlegi barátnőmet azért tartottam meg, mert ő tudatosan készült rá, mit kell tennie ahhoz, hogy megtartson.

2015. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!