Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk melyik lanyt valasztanatok?

Fiuk melyik lanyt valasztanatok?

Figyelt kérdés

1. rovid szoke haj,sovany,zold szem, nagyon beakar illeszkedni igy durva neha masokkal es elvan szallva magatol,kicsit perverz es ez a swag stilus..

2.hosszu szokes barna haj barna szem, husis testalkat nagy mell nagyobb combok, vadabb stilus van tetkoja rock/metal foleg, egyedi oltozkodes de ettol fuggetlenul sok ismerose van es nagyon perverz

3.kover testalkat divatos oltozkodes sokat sminkel jo fej,kicsit visszahuzodobb,neha bunko,kicsit perverz,


mindharom okos,sokat olvas,huseges,nevet es viccelodik:) vagy irjatok ti nektek mi az esetetek?^^



2015. febr. 3. 18:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Talán az elsőt, ha nem szólal meg az együtt eltöltött idő alatt.
2015. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2015. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
én is feltennék 1 kérdést: tudod mit jelent a swag?
2015. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ha valaki elhanyagolja a testét az kizáró ok. A swag kizáró ok, marad a második. A metál +pont de nem mindegy mit takar az "egyedi öltözködés"
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
swag: Secretly We Are Gays. ezt jelenti ha úgy használod mint a legtöbben
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
szerencsére több lehetőség is van, mert ez a 3 ki van lőve......
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

hát tudom hogy ez nem jó de a nálam nehezebb lányok nekem nem jönnek be (na jó ez nem teljesen igaz) de ha látszik rajta hogy azért rendesen van fölös akkor már nekem nem kell igen tudom hogy ez eléggé válogatás de ez van

szóval az első

2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
32%
1-est vinném. a többi dagadt k kell a f asznak
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2. *-*
2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
oh kerlek draga #3 vilagosits fel....:'DD nem fogok ilyen hulyesegen vitazni ennyire nem unatkozom..
2015. febr. 3. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!