Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem leszek tobbe szerelmes?...

Nem leszek tobbe szerelmes? Normalis valaszokat.14/L

Figyelt kérdés
volt egy baratom.. edes volt megminden de tavkapcsolat nem mukodott es o idosebb volt..en egy nagyon kover lany voltam..most lefogytam de meg mindig edzek es allitolag egyre szebb leszek..viszont semmi onbizalmam..en komolyan gondoltam vele...es o mondta maradjunk baratok kozolte mar van baratnoje..velem is sok fiu akar "jarni" de en..furcsa tudom az en koromban de komoly kapcsolatot akarok.. eros szemelyiseg vagyok es mint mindig azon az elven vagyok egy lany magaban is boldogul..viszont akkor is valamiert hianyzik hogy legyen egy baratom aki tenyleg szeret...nem ez a legnagyobb gondom..csak ezt nem tudom kivel megbeszelni ezert normalis valaszokat ha lehet...eddig ugy oldottam meg ha ra gondolok futni megyek inkabb..a konditeremben is nyuzom magam..egyeb tanacs hogy felejtsek?

2015. febr. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"14/L" Eddig olvastam.


De, leszel.

2015. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ennyire ne eroltesd magad!:D a vegen meg valami bajod lesz a sok olvasastol:'D
2015. febr. 3. 19:11
 3/6 Unpredictable ***** válasza:
Kondi 14 évesen nagyon nem ajánlott...
2015. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az edzom szerint nem gond a korom..:)
2015. febr. 3. 19:16
 5/6 anonim válasza:
Szióka ! :) Szerintem nem muszáj felejtened. Ez is az életednek egy része , ha eszedbe jut akkor gondolj közös élményekre , jó beszélgetésekre azokra a dolgokra amik pozitív dolgok voltak a kapcsolatotokban , amik boldoggá tettek . Biztos van egy legjobb barátnőd , esetleg egy fiú barátod akiről tudsz az ilyesmikről is beszélni . Sokan vannak úgy , hogy megkönnyebbülnek , másként fognak látni bizonyos dolgokat ha valakivel megbeszélik és nem az egész világgal . Egyébként azt a részt nem értem , hogy akkor most egyedül lány ként akarsz boldogulni vagy szeretnéd ha szeretnének .De ha sokat csinosodtál az utóbbi időben akkor biztosan találsz majd egy rendes srácot aki szeretni fog. :)
2015. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ujjazd meg a popsid és szagold meg az ujjad
2015. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!