Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Megérzések és spontán elhatározások vezérlik, mindig megy a saját feje után. Nincs egy biztos pont az életében, se család, se örök barátok, csak olyan személyek, akikkel ideiglenesen elvan. Nincs otthona, mindig oda cuccol, ahol épp lehetőséget lát, függetlenül attól, hogy ez épp az ország vagy a Föld másik fele. Több nyelven beszél, és igyekszik feltalálni magát a nem mindennapi élethelyzetekben, még ha az veszélyes is (pl vonatút külföldre éjszaka egyedül).

Elég makacs, fejjel megy a falnak, majd a falat hibáztatja, és nem adja fel, még nincs meg a cél.

Külsőre átlagos különleges és nagyon erős kisugárzással.


Unalmas? Beképzelt? Életművész?


2015. febr. 3. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
külsőre átlagos különleges.. akkor most mi?
2015. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az ARC!
2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Életművész a leírtak alapján.

Bár tulajdonságokat elég nehéz bárkiről is írni, ismeretlenül.

2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átlagos XXI. századi poszt-tini
2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Problémás, ez az első ami eszembe jut.

Egyébként mire jobban megismerném, úgyis továbbáll.

2015. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Pont jó lesz a VV 8-ba.
2015. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy hívnak, hogy Iza? o.O
2015. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó kis regényszereplő lehetne, tipikusan olyan ember akit szívesen megismernék mert sokat tanulhatnék tőle, én is szeretek utazni de sajnos nem vagyok jelenleg annyira önálló hogy megtehessem.


Amiatt hogy nincs biztos pont az életében magányosnak és depresszívnek tartom így első olvasatra, az én életemben nélkülözhetetlennek tartom a családomat, mindig ők tartották bennem az erőt még akkor is amikor a legrosszabb dolgok történtek velem, rájuk mindig számíthattam. Szerintem ha az embernek nincs ilyen személy az életében (legyen az barát, családtag, vagy lelki társ)akkor nem nevezhetjük igazán teljesnek azt az életét, nagy hiány lehet ..

20F

2015. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt milyen jó volt olvasni. Én szeretem az ilyen lányokat. :)
2015. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!