Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogy viselkedtek, ha...

Fiúk! Hogy viselkedtek, ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járok valakivel, aki kicsit tetszik, és kíváncsi lennék, miből tudhatom, hogy én is tetszek e neki.

2015. febr. 5. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint máskor: ülök egy sarokban észrevétlenül és reménykedem, hogy ez neki vonzó.
2015. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálok minél többször rá tekinteni, majd ha ő is párszor rám, akkor leszólítom
2015. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

15:23- ?


hát, probálok kedves lenni, mosolygok...nem tom.

2015. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez olyan egyértelműtlen, simán félre lehet érteni. Ha csak véletlen néz rád és te ezt félreérted akkor az égő. Más dolgok?
2015. febr. 5. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
direkt kerüli a szemkontaktust hogy ne higgyed hogy szerelmes beléd pedig az csak nem tudná mit szólsz hozzá ezért nem néz a szemedbe vagy ha igen = rajta kaptad mert az ember arra szokott többet nézni ami jól néz ki , szimpatikus , vagy fura (ez is néha vonzó) de hidd el ha 1 fiút rajta kapsz hogy téged néz akkor annak tuti tetszel elvégre senki se néz a wc-ben a szarra szóval gondolom rád se azért néz mert az lennél. ha félénk a fiú csak néz rád de nem megy oda hozzád.
2015. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hülyén
2015. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Otos bar en lany vagyok, de en szoktam bamulni csak ugy az osztalytarsaimat, megfigyeles celjabol :D

Neha csak elbambulok, ugy, hogy felejuk nezek.

2015. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 6. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
úgymond megfigyelés alatt tart, bármiféle különösebb ok nélkül akar a közeledben lenni(idézem egy élményemet:Lány: "Te miért vagy itt?" én:"Mert megtehetem"), ha olyan akkor kereken megmondja, ha meg olyan mint én(állandóan a társaságában voltam és csak két év után jött rá hogy tetszik nekem[az is felelsz vagy mersz közben]) akkor dobj föl egy pénzérmét ha fej tetszel neki ha írás akkor nem ha elviszi egy sirály akkor buktad a pénzed
2015. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tetszik ez az elmélet! Muszáj megkérdeznem. Az is ennek számít, hogyha a tanár megkér minket, hogy szóródjunk szét akkor ő mellém áll bármi ok nélkül?
2015. febr. 6. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!