Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal érett lányok, valaki?

Fiatal érett lányok, valaki?

Figyelt kérdés
Hát úgy tömören gyönyören fogalmazzak: A környezetemben lévő lányok nagyrésze qrvára felszínes, céltalan és éretlen. Szívesen beszélgetnék olyan lánnyal, akit nem a bulik éltetnek, több esze van mint egy uborkának, és mondjuk az se hátrány ha Pesthez közel lakik:D (én ott lakom). Szóval.... Ha beszélgetnél egy céltudatos 16 éves magas, kékszemű sráccal akkor csak írj egy privit vagy írj ide:)

2015. febr. 5. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hmm egy újabb kétségbe esett, felszínes gyk tini... :(
2015. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Magasvékony?
2015. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15/l pesti vagyok :)
2015. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
magasvékony te vagy az? O.o
2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jah rendkívül szerény és önbizalom hiánnyal küzdő gyk tini
2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hm... Sajnálattal látom, hogy a GYK ezen részlege továbbra is bővelkedik az irigy rosszindulatú emberekben. :) Ha nem vagytok magatokkal elégedettek, ne itt éljétek ki magatokat névtelenül. :)


Peace.

2015. febr. 5. 20:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Tesó olvasd el a leírást... Tudod mások lehordása neked is szépen megy, névtelenül.. :)
2015. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Semmi sértőt nem írtam le benne:)

"NAGYRÉSZE" tudod mit jelent? Hogy van kivétel, nem általánosítás. Ennyi. Elég alacsony lehet az ingerküszöbe aki egy ilyen, ártalmatlan poszthoz egyből odaáll és elkezd fröcsögni....

2015. febr. 5. 20:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy általánosítottál... :(
2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
: A környezetemben lévő lányok nagyrésze qrvára felszínes, céltalan és éretlen. <-- ez meg elég sértő azokra a lányokra nézve akikre értetted.
2015. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!