Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tunjek ki a tomegbol?...

Hogy tunjek ki a tomegbol? Mindenki ra hajt!

Figyelt kérdés

18/f vagyok.

A suliban van egy uj lany, aki amerikabol jott at hozzank. 9.es. gyonyoru, csinos, vicces, kedves, aranyos, okos, eletvidam..tokeletes! nagyon tetszik, de ezzel nem vagyok egyedul sajnos..

9-12. osztalyig minden szingli hajt ra... kezdunk joban lenni, de csak haverkent tekint ram. Hogy tunjek ki a tomegbol? Sajnos en nem vagyok annyira jo pasi.. nagyon tetszik .. :(



2015. febr. 6. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudnál, ha te nem hajtanál rá...
2015. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Manapság az a feltűnő, ha valaki nem erőlködik, hogy különlegesnek hasson!
2015. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Cimbora, ilyen nőre nem érdemes hajtani. Gondolj bele ha össuejöttök... A slepp ugyanúgy ostromolni fogja a csajt. És előbb-utóbb sikerrel jár valamelyik ha éppen nehéz korszakotok van... Az ilyen nagy szép, meg hejdejó mindenki rá hajt csajokkal vigyázni kell, mint a józsefvárosi rolex árusokkal.
2015. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

15 eves es meg nem is csokolozott.. szoval ha osszejonnenk ketlem hogy megcsalna, mert egyertelmuen nem az a konnyuveru tipus..

de ha nem hajtok ra, akkor azzal gyakorlatilag szabad utat mutatok a sok bunkonak..

2015. febr. 6. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem könnyűvérű, akkor ő is ki fogja adni a bunkók útját...

Nem kell kitűnni, ha nem figyel fel rád magától, akkor akár kézenállva is közlekedhetsz előtte miközben a lábaiddal tányérokkal zsonglőrködsz, akkor sem fogtok összejönni.

Kezdtek jóban lenni, ez már pozitív. Tűnj ki azzal, hogy végre nem a századik udvarló vagy, hanem valaki akivel jól érezheti magát, aztán vagy alakul vagy nem tovább a dolog.

2015. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy 3-nak igaza van valahol. Az ilyen lányokkal MINDENHOL és MINDENKI ki fog kezdeni. Ki bunkón, ki finoman, de így lesz, szóval arra készülj, hogy ha összejöttök nem lesz egyszerű dolog ezt kezelni.

Hozzáteszem tudok ellenpéldát, volt pont ugyanígy barátnőm: ő 9-es, én 12-es. Haverok is leestek a székről amikor bemutattam, hogy ő a barátnőm, tényleg szép és csinos lány volt, vele is mindig kikezdtek (a bunkóbbját az sem érdekelte, hogy ott vagyok mellette és fogom a kezét), de ő mindig elküldte ezeket a fiúkat. Nem ezért szakítottunk, hanem mert én másik városba kerültem, viszont így visszagondolva néha már nagyon idegesített, hogy egyszerűen nem lehetett beülni vele valahová bámuló szempárok társasága nélkül :D

2015. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
jaaaj pasiknak ez a baromsága, nem kell rá hajtani című tanácsok....mért talán a csajnak kellene őrá hajtani??? a fiúk meg csak nézik messziről mint a borjú, hogy majd a csaj menjen oda. nahát ilyen fiúkban már volt részem, hogy csak lestek de nem tettek semmit....hát nem is lett belőle semmi.:) egyszerűen csak barátkozzál vele és legyen kisugárzásod meg légy jófej....de ne add alá a lovat, hogy ilyen meg olyan szép...kinek kell a nyitott kapu. mindenki szeret vadászni. csak menj oda és szerettesd meg magad vele. egy pár alakalommal (legalábbis ha ennyien hajtanak rá akkor jobb sztem ha előbb így kezded) csak barátkozz aztán kezdhetsz egy kis udvarlásba....semmit jobban nem utálok amikor egy pasi ül a p...csén és nem tesz semmit hanem várja a sült galambot. de annál sincs elrémisztőbb amikor egyből lerohan az érzelmeivel....csak ismerkedj vele aztán lépj.
2015. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
nahát ez meg felháborító, hogy azért nem kellene próbálkoznod annál a lánynál az egyik író szerint mert annyira szép, hogy mindenkinek ő kell és majd lecsapják a kezedről. ettől még az ő erélyességét ez nem minősíti mert mindneki nézi.szép és kész. a szép embereket pedig sokan megnézik nem tehet róla. én sem vagyok csúnya és általában végigmegyek az utcán tuti hogy a legtöbb pasi megbámul és mégse csaltam meg sose senkit még csak gondolatban sem. és ja lehet hogy próbálkoztak de én döntöm el kinek adok utat és kinek nem. attól még hogy valaki szép lehet erényes és hűséges. nem értem mi manapság ez, hogy azért mert valaki szép akkor mindjárt csak arra jó. láttam én már olyan ronda leányt akinek minden nap más pasi volt az ágyában és gyönyörű szépet aki meg folyton maga volt,mert a megfelelőt kereste. sajnos ezt a hozzáállást már tapasztaltam a magam bőrén is....hogy némelyik fiú csak azért jött oda úgy megkérdezni hogy nem akarok e vele találkozni, hogy mintha egy útszéli lennék mert sok fiú igenis a szép nőket ennyibe kezeli. pedig se viselkedésre se öltözködésre meg nem vagyok olyan.szép akkor könnyűvérű...sok pasi ilyen a szép nő csak arra jó....jó hát ehhez képest az életem során én nőként mégis azt tapasztaltam az ismerősi körömben hogy a szép csajok voltak a hűségesek és a randák össze vissza csalták a párjukat....nem a külső kéne hogy fontos legyen amikor valakinek az erélyességéről beszélünk. mert ez lélekből jön....és én mivel spirituális beállítottságú vagyok hiszek benne hogy amint kint úgy bent...
2015. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Viselkedj normálisan mintha nem érdekelne és magadat add :)
2015. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!