Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúval eddig naponta...

Ha egy fiúval eddig naponta ceteltünk, és mindig elhívott találkozni is, miért szívódik fel hirtelen?

Figyelt kérdés
Már egy hete nem ír... Pedig erre hétre megbeszéltük, hogy találkozunk, és ő mondta, kétszer is, hogy menjünk, most meg ráírtam, és csak tőmondatokban válaszolgat... Nem értem, miért van ez... Úgy tűnt, hogy akart pedig valamit...
2015. febr. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig azt hittem, hogy tengerbiológusok vagytok. Próbáltál már rákérdezni, esetleg te elhívni őt valahová?
2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, hogy akkor mikor legyen a tali, azt mondta, beteg, de látom az üzenőfalán, hogy a haverokkal meg bulizik persze...
2015. febr. 6. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a Facebook, ha valaki (ő) nem tudja használni. Saját magát buktatja le. Mondd meg neki, hogy a betegsége ellenére láttad elment szórakozni, szóval annyira rosszul nem lehetett, és kérdezz rá, hogy most akkor mi legyen, mert ha nem akar találkozni, akkor mondja meg nyíltan. Tényleg érdemes "letámadni", mert a saját idődet pocsékolod csak, ha nem szeretne veled már társalogni.
2015. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2015. febr. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!