Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ti mit néztek meg...

Pasik! Ti mit néztek meg először egy lányon, illetve melyik testrészt találjátok a legvonzóbbnak?

Figyelt kérdés
Kort is írhatsz, ha nem szégyenled ;)

2015. febr. 7. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Popsi 26/F
2015. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fejét. Szóval leginkább arca, szemei, ajkai, haja, amik számomra fontosak. 25
2015. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én először az arcát és a haját, utána jön csak az alkat fenék stb. De az arc nálam a legfontosabb és egyben ez is a legszebb egy nőben meg ha jól néz ki akkor a hasa tud engem vonzzani egy nőnek :)
2015. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elosszor arc, aztan test. Legvonzobb testresz mindenkinel mas, de altalaban a nemi szerv:D
2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha elölről látom akkor az arca a hasa a melle és a combjai, ha hátulról akkor a segge.29/f


Írj te is kort ha nem szégyelled, hogy feltettél egy kérdést amit már millióan feltettek :)

2015. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:

Arc meg alak az alap,de valamiért még az állának a formáját szoktam.

20/F

2015. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valójában az egész lányt nézem, az egész karaktert, hiába jó a teste ha nem tetszik pofira, hiába tetszik pofira ha testre nem...Szóval egészben legyen jó cakkumpakkum!

De általában fentről indulok a feje búbjától a lábáig, amit 1 másodperc alatt megnézünk és el is dől, hogy tetszik e vagy sem.

Szexi tud lenni a hasa is főleg nyáron amikor a köldök épp kilátszik , szeretem csókolgatni is :)

De ha ehhez rusnya feje van akkor mehet a levesbe.

30/f

2015. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először arc. A legvonzóbb a melle.


F24

2015. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arc haj aztán cipő popsi mell és az egész együtt. 24F
2015. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lábak, fenék, has, de igazából mindegy :D Mindegyik szép. Viszont jártam már úgy, hogy milyen szép volt valaki, de aztán az arcát meglátva valahogy a véleményem teljesen megváltozott :/ Szóval még az arc nagy szerepet játszik nálam. Egészében kell szép lennie és nem 1 bizonyos testrésznek :D

Természetesen nem mindegy, hogy kit nézünk. Nekem a vékony testalkat tetszik és ehhez viszonyítva írtam le. Egy teltebb alaknál már sajnos nekem nem igazán van legvonzóbb testrész :/

Egyébként érdekes módon a mell nem olyan nagy szerepet játszik nálam. Inkább a kicsi mell és kicsi popsi híve vagyok :) a lényeg, hogy ne legyen nagy - ez gondolom abból is következik, hogy a vékony testalkat tetszik

Ez saját őszinte véleményem (mi más lenne ismeretlenül :D ) bocsi ha valakit emiatt netán megbántottam volna.

2015. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!