Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen miért jelölnek be...

Tinderen miért jelölnek be olyan lányok, akik a valóságban rám sem néznének?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem, mivel nekem már a kis képen is látszódik, hogy nem vagyok sem magas, sem sportos, sem jóképű.


ÉRTITEK? TINDEREN! Ahol még a legunalmasabb és/vagy tésztaképü csaj is jó pasit akar (nem mintha valóságban ne azt akarna)...


Szal nem értem. Miért jelölnek be csinos lányok, ha ugyis csaj jóképü magas, sportos fiukkal mennének el?


2015. febr. 9. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

már az is baj? minden az?


élőben nem fejezik ki neked annyira, hogy bejössz

pl:te sem mész oda minden nőhöz aki tetszik valamennyire.

2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül.
2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a tinder?
2015. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát én odamegyek ilyen lányokhoz, de mindig nagyon csekély az érdeklődés...a csunya lányok egyből vigyorba állnak és bármit lehet nekik mondani odáig vannak meg vissza.


a szép lányok is odáig vannak meg vissza, HA jóképü pasi megy oda...szal csak ennyi.


Am volt már, hogy azt irta a csaj, hogy "jaj a barátnőm elvette a telómat és bejelölt mindenkit" PEEEEEEEERSZE

2015. febr. 9. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
a tinder az olyan mint a linzer
2015. febr. 9. 20:19
 6/7 anonim válasza:

Hát ez nagyon érdekes! Komolyan mondom....

Engem meg jóképűnek mondanak, de alig van matchem. A jóképűnek mondanak-ot hallottam már élőben is, és a "reddit community" is visszaigazolta, hogy jól nézek ki.

Mégis, ha van matchem, az nagyon ritka, és csúnyácska csajokkal.

2015. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akk megsem nezel ki jol. Nincsenek csodak.
2015. febr. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!