Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt egyetlen olyan lány...

Van itt egyetlen olyan lány aki összejönne egy nem izmos sráccal? NEM ISMERKEDNI AKAROK

Figyelt kérdés
nem ismerkedni akarok, csak mondjátok meg, mert kb annyira hiszek a létezésükben mint a Yetiében
2015. febr. 9. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen hájas, se kigyúrt. Szálkás, vagy sima lapos, esetleg egy pici poci. :)
2015. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell full izmosnak lennie, de legyen széles válla, egyenes háta és jó tartása.


Inkább átlagos alkatú férfiakkal volt dolgom, de azok is mind megfeleltek a fenti feltételeknek.


Nem kell heti 5-ször konditerembe járnod és 20 kg izmot felszedni a mostani súlyodhoz, de igazán látszódhatna rajtad, hogy törődsz a testeddel is.

Ha nem vagy szuper jóképű, akkor persze minél több izmod van, az annál többet kompenzál.


Belegondolva nem látom be, hogy egy férfi miért ne kezdene gyúrni. Hátránnyal nem jár, csak előnnyel.

2015. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egyre inkább alap dolog a huszonéves lányoktól, hogy ki legyél gyúrva. Hiába tagadják, tudat alatt mindegyik az izmosabb test látványára gerjed.


Én is 64 kiló voltam, szinte sose nézett meg egy lány sem. Elkezdtem edzeni májusban, most 78-79 körül mozgok, és egyre több pillantást kapok. Pedig ugyanaz a srác vagyok, mint előtte, ugyanolyan az arcom, ugyanaz a belsőm...


Amúgy ez azért marhára nem igazságos, mert ha a nőnek van egy kis hasa, akkor az "genetika" (meg a táblacsokik is a genetika miatt vannak elfogyasztva), ha teltebb, akkor a kutyák játszanak csontokkal, őt el kell fogadni olyannak, amilyen, stb... Ha a férfinak van egy kis hasa, akkor undorító, igénytelen, ha nem izmos, akkor miért nem edz, hogy néz már ki...

2015. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy én is próbálkozom de nem sok sikerrel, van olyan ismerősöm aki egész nap a gép előtt rohad, szart eszik és mégis izmos... ilyennek született, én meg olyannak aki örökké vékony és hájas is egyszerre
2015. febr. 9. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

3:

A férfiak evolúciósan nem vonzódnak az izmos nőkhöz. A nők evolúciósan vonzódnak az izmos férfiakhoz. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni vagy nem elfogadni. Úgy csinálsz mintha a nők rossz gonoszak lennének, akik szándékosan szúrnak ki a férfiakkal, hogy izmosakat akarnak közülük.

Ez olyan, mintha azt mondanád hogy nem igazságos, hogy a Nap süt, az ég kék, a fű meg zöld.


4:

Vagy esélyesen még csak nem találtad meg a megfelelő edzésmódszereket, nem változtattál eleget az életmódodon, táplálkozási szokásaidon.


A Fegyencedzésről hallottál már? Vagy a súlyzós edzést preferáló body.builder.hu-ról?

2015. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A semmitől nem lesz izmos az a személy, ő is csinál valamit, csak nem mondja el, vagy épp te nem tudod. Nincs olyan, hogy valaki izmosnak születik és ha zavar amilyen vagy tegyél érte, ha nincs rá lehetőséged akkor pedig ne aggódj vannak ilyen lányok, csak a megfelelővel kell kezdened.
2015. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!