Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » CSAJOK (csak csajok) szerintet...

CSAJOK (csak csajok) szerintetek ez egyertelmuen arra utal hogy bejovok a csajnak?

Figyelt kérdés

Mar eleg reg ota ( tenyleg reg ota, kb 3 honapja) ugy erzem hogy a bankban az egyik ugyintezo csajnak bejovok, az alabbi dolgok miatt.


1. Ha bemegyek es sorszamot kerek a geptol, akkor 3 masodperc sem telik el es maris hiv, hogy mehetek. ( mindig hozza kerulok)


2. sokszor erdeklodott mar hogy mit csinalok pl szilveszter alkalmaval, az ujev utan pedig megkerdezte hogy milyen volt a szilveszteri buli.


3. 2 napja amikor megint ott voltam, valamikor este fele akkor megkerdezte hogy mar hazafele indulok - e, en pedig mondtam hogy meg elotte megyek vissza valahova es csak azutan megyek haza.

Ezutan pedig kb 5-6 percen keresztul teljesn hetkoznapi dolgokrol kezdtunk el beszelgetni.


4. semmi vicceset nem mondok soha, de megis nevetni szokott.


Ezek alapjan nyilvanvalonak gondolnatok azt hogy a valasz a kerdesemre az hogy igen, csakhogy en 20 eves vagyok, o pedig kb 25 eves lehet ( nem tudom pontosan).


Es az a problema hogy a kollegaja ( aki raadasul szinten csaj) mindig ott van mellette, es igy nem igazan tudom elhivni a sehova sem mert a masik noszemely folyamatosan hallgatozik ( ez pedig eleg zavaro).


2015. febr. 10. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Friss húsra vágyik! ;) Nyammm...


Nem lehetetlen.

2015. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen, ezek alapján egyértelműen úgy tűnik, hogy bejössz neki.


Ha igazán tetszik elhívod úgy, hogy ott van a kolléganő és hallgatózik, ha ez annyira zavar, akkor nem is tetszik igazán, akkor meg majd egyszer hátha lesz olyan, hogy pont olyankor mész, amikor a kolléganő épp beteg, kakil, vagy szabadságon van.

2015. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Szerintem csináld aszt hogy elkéred a névjegykártyáját és felhívod

:)

Nincs vesztenivalód

Egyszer élünk

Sok bátorsádot!

2015. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszi.


Viszont tenyleg csak csajok valaszat varom.

:D

2015. febr. 10. 22:18
 5/18 A kérdező kommentje:

Es ami meg kimaradt, hogy tokre sokat erdeklodik azirant, hogy mi van velem.


Szerintetek letezik hogy valaki az ossze ugyfellel ilyen kedves ?

2015. febr. 10. 22:20
 6/18 A kérdező kommentje:

Raadasul mar akkor amikor elosszor talalkoztam vele, rogton azt mondta hogy tegezodjunk ha nem zavar engem sem.

Szoval mar az elejetol fogva ilyen kozvetlen es kedves.

2015. febr. 10. 22:22
 7/18 A kérdező kommentje:

Meg a multkor szoba kerult az is hogy a kornyeken melyik szorakozohelyekre szoktam jarni.


Na tobbet mostmar nem irkalok ,nyilvan ennyi is eleg volt belolem. XD

2015. febr. 10. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:

én a 2. válaszoló vagyok, 30 éves nő és ez tipikus női "trükk", hogy személyeseket kérdez.


amúgy nagyon (nagyon!) jó ötlete volt az egyik hozzászólónak, nem tudom milyen ügyeket intézel, de tényleg kérdezd meg, hogy kaphatna-e egy névjegykártyát, mert ha felmerül még bármi kérdés az ügyben felhívnád és utána hívd fel másnap, hogy valójában semmi kérdésed nem merült fel az üggyel kapcsolatban, viszont szívesen elmennél vele valahova, meghívhatod-e egy italra.

2015. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A nevjegykartya nem rosz otlet, sot mar kaptam is egyet tole ( nem en kertem)

Csak azert nem hivtam fel mert azon egy olyan nev volt amirol biztosan tudom hogy az nem o hanem valaki mas.


Talan az lehet meg hogy azon egy olyan szam van ami amit mindig o vesz fel ha hivjak, ugyanis mindig ugyanott ul.

2015. febr. 10. 22:35
 10/18 anonim ***** válasza:
addig olvastam hogy reg ota. a másodikig. először azt hittem elírás.
2015. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!