Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randi után hogyan tovább?

Első randi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolat után most kezdtem újra ismerkedni, és kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor most mit is várnak a férfiak, mennyi biztatás kell, hogy is van ez...


Tehát megvan a randi, jól sikerül, szimpátia is van. Következő randit nem beszélünk meg, csak annyit, hogy tartjuk a kapcsolatot. És itt, ezen a ponton úgy érzem, hogy a pasik tőlem várnák, hogy jelezzem, akarok-e újabb randit. Tehát keres, ír, bókol, célozgat, de semmi konkrét... Már a második ilyen helyzet, hogy fogalmam sincs, mit kéne tennem... Egyébként határozott, nem tutyimutyi pasikról van szó!

(Harmincas nő)


2015. febr. 11. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelezd neki, hogy szeretnél megint találkozni. Mit veszítesz? Ebben az életben cselekedni kell, erről szól, különben nincsen jutalom. Szóval hajrá!
2015. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy biztos, ha hatarozott es nem tutyimutyi pasikrol van szo (bar ha nem arrol lenne szo, akkor is ezt gondolnam), semmikepp NE FUSS egy FIU UTAN sem.

Ugy ertem, ha akarnak majd ok keresnek. ---> "ezen a ponton úgy érzem, hogy a pasik tőlem várnák, hogy jelezzem, akarok-e újabb randit"


Semmi kulonosebbet nemkell csinalni. Ha annyira komolyan gonolja veled, teperjen o erted. :)

Amugy ha keres, ir, bokol es semi konkret az mar alapbol jo, hogy keresnek. Adja meg o tovabbi loketet is ha nagyon akar valamit.


Ne parazz ra.

Ja es ne akarj gorcsosen semmit, mert megerzik a pasik.

Csak lazan, aztan ugyis ha kialakul valami, kifog. :)

2015. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

00:17


En nem futnek senki utan, de ok.

2015. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugy ertem te is cselekedhetsz, de ne a pasie legyen a fo kezdemenyezo szerep szerintem.
2015. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Én férfi vagyok. :) Én a saját szemszögemből gondoltam át a dolgot és arra jutottam, hogy ha már meg volt az első randi egy lánnyal, de mondjuk nem érek rá keresni, mert sok a munkám és látom, hogy esetleg rám írt, hogy szeretne még találkozni, nagyon jól esne. Pedig határozott férfinak gondolom magamat. Szóval ezért buzdítottam a Kérdezőt, hogy nyugodtan írjon a férfira rá.
2015. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Mármint én vagyok az 1-es. )
2015. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én az egyenrangú dolgokban hiszek, tehát adok én visszajelzéseket, meg minden. Görcsös akarásról nálam szó sincs, egyáltalán nem akarok mindenáron kapcsolatot. Csak ha tényleg minden stimmel.

Csak nekem igazán fura, hogy egy elvben határozott férfi a randi után nem "meri" felvállalni, hogy találkozni szeretne, pedig elég egyértelmű. Ehelyett minden létező módon keresi a kapcsolatot...

2015. febr. 11. 00:41
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az első után még neki kéne elhívnia. Én személy szerint a második után várnám el, de a harmadik után mindenképp, hogy a nő kezdeményezzen.
2015. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!