Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor a telt vagy a...

Most akkor a telt vagy a sovany vagy az ilyen elol deszka hatul lec? Ha lehet normalis valaszokat. Es mennyire zavaro ha egy lanynak nagy a melle es ugy olel meg?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy vettem észre, hogy a fiúknak általában sokkal jobban bejönnek a vékony lányok!
2015. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az ehhez hasonló tetszik [link]
2015. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a két véglet van. Én szeretem a nagy feneket nagy melleket, de vékony derékkal.


És nagy mellel az ölelés csodás..:D

2015. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha nagy mellű lány ölel meg akkor engem inkább az zavar, hogy kordában kell tartanom a gatyámat :D

De nekem is a vékonyabb kisebb mellű csajok jönnek be.

2015. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek a cickók, nem feltétlenűl kell nagynak lenni, én azt szeretem, ha érezni lehet ölelésnél pl. Jó ha van mit fogni a lányon, így könnyebb beindulni rá...
2015. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Alacsony, vékony, nagy csöcsökkel. Több nem kell!
2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a nagymellű lányok tetszenek (a legtöbben így vagyunk vele szerintem), és ne legyen nagyon sovány, de kimondottan kövér se.
2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Hogy mennyire "zavaró"?

Hat évvel ezelőtt ölelt meg hátulról úgy,hogy ültem az egyik mellesleg nem gyenge osztálytársam és hiába volt már azóta minden,de a mai napig a tarkómon érzem a melleit.

Hidd el,nem azért mert zavart :D

2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
erdekes mikor fiu baratom megolelem elhuzodik..es baratnom megolelem meg o is szova teszi hogy jo olelni mert csak a mellem er hozza..:'D en eppen ezert nem szeretem mert a fiuknak a lapos kis mellu lanyok tetszenek..
2015. febr. 11. 19:00
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez egyáltalán nem igaz, hogy a fiúknak a kismellű lányok tetszenek! Akadnak akiknek igen, de a legtöbbünk a nagy mellekre szavaz, ez mindig is így volt!
2015. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!