Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék normális fiúkkal...

Hol tudnék normális fiúkkal megismerkedni? Szórakozóhelyek kilőve, nem hiszem hogy ott találnék egy olyat akire szükségem van. Internetes ismerkedést sem vetem meg, távkapcsolatba se mennék bele újra. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Külsőre túl sok elvárásom nincsen, összesen csak annyi, hogy legyen meg egy alap ápoltsági szintje, ès velem egymagas legyen vagy magasabb. Tetszenek a vèkonyabb fiúk, de nem a csontvázak. Előny a szemüveg és a kicsit hosszabb haj:3 Budapesti vagyok.

2015. febr. 12. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
14 elmúltal?
2015. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2015. febr. 12. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, szemüveges és hosszú hajú ;-) , ja és 182 cm magas :-D
2015. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia :) en ilyen vagyok, talan egy kicsit sportos:) 183 vagyok Budapesti es nem vagyok szemuveges:D Hajam altalaba fel van allitva szoval nem hosszu de nemis rovid:D 16 leszek ha gondolod irj
2015. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!