Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valakinek kedve ismerkedni?

Van valakinek kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
egy olyan lányt keresek aki tényeg tudja mi az a szerelem és szereti a romantikus pasikat :)

2015. febr. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok,de beszélgethetünk,ha akarod írj privátba :-D.(Ja félre értés ne essék nem vagyok homokos.).
2015. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mi a szerelem, mert nem volt szerencsém megtapasztalni... Szeretem a romantikus dolgokat. Így főleg szeret(nék) ugye nem egyedül elmélkedni ilyeneken, tehát "szeretem a romantikus pasikat."



A szerelem.... Nos érdekes fogalom. Nem volt szerencsém megtapasztalni sajnos ugyanis 17 éve nem találkoztam olyan fiúval akinek tetszettem volna vagy bármi. Illetve élőben nem... :/ Akinek jelentek is valamit kb 500 km--re van minimum. DE hát kezdők szerencséje.

Viszont van fogalmam a szerelemről... És jó lenne valaki akivel ezt átélhetném kölcsönösen, de akkor azt a sírig... Én egy embert szeretnék csak magam mellé, akitől kaphatnék figyelmet, szeretet és gondoskodást. Én is nyújtanám mindezt. Illetve ezek a legfontosabbak...


(és ugye van az fajta dolog hogy a szex a párkapcsolat alapja... nos igen. tapasztalatból ez esetben nem tudok beszélni viszont tényleg fontos tényező lehet egy igazán komoly kapcsolatnál. de nem állítom azt hogy ha ez akkor ne lehetne szerelem...)

2015. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen korcsoportban keresel?
2015. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!